Co má společného žlučník a vztek? Ludmila Spáčilová a Eva Marvánová

Co má společného žlučník a vztek?

Žlučník a vztek

 

Žlučník je orgán velmi citlivý na emoce. Dokonce se dá použít rovnítko, že žlučník = vztek. S napsáním e-booku Žlučník a homeopatie mě napadlo požádat Evu Marvánovou (www.evamarvanova.cz) o rozhovor.

 

Eva Marvánová

 

Eva Marvánová (www.evamarvanova.cz) je průvodkyní lidské psýché. Díky dlouholetým zkušenostem a neustálé práci na sobě, vás dovede do hloubky ve vás a vy prožijete, procítíte a uvidíte věci (zranění, názory, bloky) z jiného úhlu pohledu. Pak můžete svůj život prožívat radostněji. Pusťte si video, které jsme pro vás natočily.

 

Povídání s Evou Marvánovou na téma VZTEK

 

Co se můžete dovědět

E-book Žlučník a homeopatie

 

V úvodu zmiňuji e-book Žlučník a homeopatie. Jedná se o jednoduchý manuál pro samoléčbu. Najdete návod, jak posílit žlučník (dráhu žlučníku), jak postupovat u žlučových kamenů, polypů a jak homeopaticky zvládnou akutní bolest.

Já sama jsem mívala žlučníkové koliky, ale co znám homeopatii, jsou už minulostí. Občas se ozve bolest pod pravou lopatkou nebo bolest hlavy za očima. Vím, že je za tím žlučník a u mě pomůže Cheidonium.

Automaticky také získáváte zajímavé bonusy:

Čeho jsme se ve videu dotkly

  • vztek je přirozenou součástí života
  • vztek má v sobě hodně vitální energie
  • vztek poukazuje na narušení našeho prostoru
  • vztek je dobré pozorovat a hledat, co pod ním je

Více nebudu prozrazovat, pusťte si naše povídání ve videu.

 

Přehled všech mých manuálů k samoléčbě

 

Jsem autorkou mnohá návodů, jak si můžete pomoci. Jedním z nich je Domácí lékárnička, patří mezi ty velmi oblíbené. Stovky čtenářů má také balíček e-booků o Schüsslerových solích (Více ZDE>>.) a ženy také rádi sáhnou po novince 2018 – Krásná v každém věku (Více ZDE>>.) – nedivím se. Která z nás netouží po kráse? Navíc se zároveň zlepšujete zdraví. Napsala jsem i specifické návody u hemoroidů a žlučníku. Přehled všech produktů ZDE>>.

 

Další příspěvky s tématikou žlučníku

 

Žlučník a Schüsslerovy soli

Všude už vidíš žlučník

Byla operace žlučníku nutná?

Žlučník – naše zásobárna a dávkovač žluči