Borelióza většinou nezabíjí

 

Borelióza je nemoc, která sice většinou nezabíjí, ale ničí nám život. Umí na sebe oblékat různé převleky a my často ani nevíme, že máme boreliózu. Kousnutí jsme si dokonce někdy ani nevšimli.

 

Převleky boreliózy

 

Může nás bolet hlava nebo jsme častěji nemocní (opakované chřipkové stavy). Bolest kloubů přisoudíme věku a ani potíže s močovým měchýřem nebo srdeční arytmie si nedáme do souvislosti s dávným kousnutím.

 

Dotaz na Schüsslerovy soli

 

Díky dotazu čtenářky webu www.homeoporadna.eu vznikl tento článek. Najdete zde základní Schüsslerovy soli, které vám budou prospěšné. Můžete je kombinovat s dalšími léčebnými postupy (klasické medicína, homeopatika, TČM, bylinky…). Napíši i další díl, kde se budu věnovat homeopatickým tipům a také užitečným bylinám.

 

 

Přírodní prevence

 

Aby na nás hmyz nešel jako vosy na med, můžeme použít například tea tree olejíček nebo levanduli. Máte rádi jednoduchost? Pak sáhněte po odpuzovacím náramku (pro děti od 3 let). Lze upravit jeho velikost a existuje v modrém a růžovém provedení. Lze upevnit třeba i na kočárek. Je napuštěný přírodním výtažkem z levandule. Pokud náramek dáte pak do uzavřené sklenice nebo sáčku, vydrží vám celou sezónu.

Pokud využijete ID 420-6443895880, cena bude o 20 % nižší (velkoobchodní) a já ráda budu vašim poradcem – můžete se ptát na cokoliv.

 

 

Jednotlivé Schüsslerovy soli

 

Schüsslerova sůl č. 3 Ferrum phosphoricum

 

Začněte užívat Ferrum phosphoricum co nejdříve po kousnutí klíštětem. Posílíte imunitu a podpoříte tělo v boji s případnou infekcí (protizánětlivý účinek). Nečekejte na viditelný flek.

 

 

První 3 dny užívejte zvýšené množství. Ideální je každých 30 minut tabletu. V noci se kvůli tomu nebuďte. Pak pokračujte běžným dávkováním – 3 x denně 2 tablety nebo 6 x denně 1 tabletu. Délka užívání je závislá na situaci. Může stačit 6 týdnů, ale někdy je potřeba brát Ferrum phosphoricum mnohem déle (například 3 měsíce).

 

Schüsslerova sůl č. 5 Kalium phosphoricum

 

Tato sůl pomůže ochránit nervové buňky a má i antibakteriální efekt. Je známá zejména na stavy depresí a úzkostí. Užívejte Kalium phosphoricum po kousnutí na posílení nervového systému 3 x denně 1–2 tablety alespoň 3 dny.

 

 

Sůl Kalium phosphoricum vám bude také užitečná u únavy, která je typickým příznakem onemocnění. Dávkování soli je stejné – 3 x denně 1–2 tablety. Délku užívání zvolte podle vaší únavy. Může to být 6 týdnů nebo 3 měsíce.

 

Schüsslerova sůl č. 10 Natrium sulfuricum

 

Díky detoxikačnímu účinku (podporuje eliminaci toxinů z těla) užívejte po dobu 6 týdnů 3 x denně 2 tablety. Očistou pomůžete tělu znovu navrátit energii a posílíte hlavní čistící orgán – játra.

 

Schüsslerova sůl č. 9 Natrium phosphoricum

 

Vlivem stresu a naší dnešní stravy (není ideální) dochází k překyselení organismu. Narušuje se optimální acidobazická rovnováha. Doplněním soli Natrium phosphoricum umožníte tělu bojovat s infekcí mnohem efektivněji. Můžete si změřit pH slin (ideální je 6,4 – 6,8) nebo moči (6,0 – 6,4 ráno nebo 6,4 – 7,0 večer) a podle hodnot se rozhodnout, zda užívat i sůl č. 9 Natrium phosphoricum.

 

Schüsslerova sůl 7 Magnesium phosphoricum

 

Tato sůl vám pomůže u stavů spojených s křečemi, bolestí svalů a také u nervového napětí. Uklidní mysl a působí analgeticky (proti bolesti). U boreliózy jsou časté svalové bolesti a únava.

 

 

Užívejte Magnesium phosphoricum 3 x denně 2 tablety a v případě akutních potíží (bolest, křeč, napětí…) použijte „horkou sedmičku“. Mám tím na mysli horký nápoj z 10 tablet soli č. 7. Můžete si nápoj udělat opakovaně (5 x denně).

 

 

Poznejte blíže Schüsslerovy soli a LÉKAŘE NEPOTŘEBUJETE

 

Když nám něco je, není to žádná hitparáda:

 

 • u dutin je to například příšerná bolest hlavy
 • nemůžeme dělat, co mě baví – jsme rádi, že to přežijeme
 • nemáme náladu na nic
 • nebo se dívat, jak se trápí naše dítě, to je ještě horší (Raději bychom to vzali na sebe.)
 • nemoc nás může omezovat v práci a přitom každá koruna se hodí
 • někdy máte pocit, že z toho bludného kruhu ani není cesta ven, už nevidíte ani možné řešení
 • je to nahoru a dolů, chvíli klid a pak nanovo
 • nemáte prostor něco studovat, kdo dnes má čas…
 • každý problém nám “otravuje” život a nejsme tak šťastní a spokojení

 

Mám pro vás řešení šité přímo pro vás!

 

Oceníte, že se jedná:

 • přírodní cestu
 • není potřeba žádné dlouhé studium (nepotřebujete k tomu medicínu.)
 • spoustu běžných potíží zvládnete sami i bez doktora
 • bez vedlejších účinků (Nemusíte se obávat, že něco pokazíte.)
 • vhodné i pro malé děti a těhotné
 • jednoduchou a zároveň účinnou metodu
 • koupíte na každém lékárenském e-shopu (Bude je mít skladem možná i lékárna, pokud jsou alespoň malinko alternativně ladění nebo objednají do druhého dne)

 

“Líbí se mi Schüslerovy soli, dle testů jsem je začala používat a nechala jsem si asi po půl roce udělat krevní obraz a pan doktor byl sám velice překvapen, že ač je mi 50 let pryč, tak moje výsledky krve byly naprosto vynikající a i se tak cítím. Tato metoda léčení je jednoduchá a nezatěžuje organismus. Doporučuji ji každému.”

 

 

“Díky webu homeoporadna.eu, jsem se dozvěděla spoustu informací o léčbě homeopatiky, ale především jsem se seznámila se Schüsslerovými solemi. Vyzkoušela jsem je a spolu s homeopatiky je doporučuji všem kolem sebe. Velice mi pomáhají vždy když potřebuji. Úspěšně jsem se zbavila bolestí dásní (když ani lékař si již se mnou nevěděl rady), pomohly mi při detoxikaci organismu a byl by to dlouhý seznam potíží, při kterých mi homeopatie a soli pomohly.

Jsem moc ráda, že web homeoporadna.eu existuje a já mohu kdykoli web navštívit a najdu, zde co potřebuji.

Zakoupila jsem si také e-book Domácí lékárnička a tabulku Schüsslerovy soli, které mám stále po ruce. Moc děkuji i za podnětná videa, která pravidelně sleduji a těším se na další.”

 

SCHÜSSLEROVY SOLI jsou jednoduše dokonalé pro samoléčbu = umí hodně pomoci, vystačíte si s minimem informací, jsou běžně k dostání a nemusíte se obávat, že něco pokazíte.

Jednoduchý návod, jak hned začít používat soli a být zdravější

 

 

Nejpodstatnější informace o solích jsem rozčlenila do 2 e-booků. V prvním (Schüsslerovy soli) porozumíte významu dané soli v těle a následuje seznam nemocí, které daná sůl léčí. Díky druhému e-booku (Vizuální diagnostika) si vyberete pro vás prospěšnou sůl podle obličeje.

 

 

To ještě není zdaleka vše

 

Získáváte k balíčku BONUS navíc v hodnotě 350 Kč: e-book Soli podle onemocnění. Zejména na začátku oceníte jeho praktičnost. Nemoci jsou seřazeny abecedně au každé nemoci uvádím nejpoužívanější směs.

Uvedu příklad. Máte rýmu a jako úplný začátečník potřebujete hned jasnou odpověď, jaké soli vám pomohou. Tady u rýmy najdete směs solí 3 a 8 (č. 3 Ferrum phosphoricum a č. 8 Natrium chloratum). Nyní víte vše potřebné.

 

To mě zajímá.

 

 

Více se dozvíte ZDE>>.

error: Content is protected !!