„Na tohle jsem alergický.“

 

Jakého si představíme člověka, když slyšíme větu “Na tohle jsem alergický!”? Nemyslím tím pyly, srst, roztoče nebo některé potraviny. Myslela například tón úřednice, chybějící tužku na stole, dlouhou frontu u kasy nebo chybějící příbor na stole.

 

Alergie a vztek

 

Raději od takového člověka pryč. Je lepší se mu vyhnout obloukem a tím i výbuchu vzteku, nemístných slov, podupávání a já nevím čeho ještě. Jaký význam má naše věta “Jsem alergický(á)…”? Já bych ji použila v situaci, kdy jsem naštvaná, něco nesnáším, něco mě zvedá ze židle, vytáčí

 

 

 

Alergie a banalita

 

Čeština je krásná, ne náhodou používáme slovo alergie (alergický) právě v situacích vzteku. Přehnaná reakce je na úplnou hloupost – něco nepodstatného. Nejsme totiž alergičtí na válku nebo hladomor. Všimněte si, že slovo používáme u nicotností.

 

Alergie – přehnaná reakce

 

Alergie na pyly, roztoče, srst nebo potraviny je na nějaké úrovni totéž. Bouřlivá reakce na bezvýznamnou drobnost jako je například malilinkatý pyl. Reakce vůbec neodpovídá skutečnosti. Pyl je něco banálního a tuctového a my reagujeme tak, že dokonce nasazujeme život. My opravdu můžeme umřít pro snítko pylu. Alergie je život ohrožující.

 

 

Schüsslerovy soli a alergie

 

Konec filozofování. Mým záměrem je předat vám informace, jaké Schüsslerovy soli vaše tělo u alergie nejvíc ocení. Pokud si u mne domluvíte konzultaci, budu v případě alergie vybírat ze všech 12. Některé budu doporučovat mnohem častěji a o těch se chci zmínit.

 

Sůl č. 2 Calcium phosphoricum

 

Možná jste alergici a dokonce vám i lékař doporučil kalcium (vápník). Nejinak to je u Schüsslerových solí. Základní solí, kterou je potřeba doplnit, je právě sůl č. 2 Calcium phosphoricum. Užívejte tuto sůl 3 x denně 2 tablety. Vápník (kalcium) se vstřebává velice pomalu a je potřeba zde užívat alespoň 3 měsíce, ale často i déle (půl roku).

 

 

Sůl č. 3 Ferrum phosphoricum

 

Pravděpodobně ode mne vždy dostanete doporučení na sůl č. 3 Ferrum phosphoricum. Je to základní sůl zánětu a každá alergie je vlastně zánět. Tělo bojuje s alergenem a způsob toho boje je právě zánět. Užívejte sůl č. 3 Ferrum phosphoricum 3 x denně 2 po dobu 2 měsíců a po celou dobu vaší alergické sezóny. Pokud máte celoroční alergii, po 2 měsících bude stačit snížit dávkování na 3 x denně 1 tabletu.

 

 

Sůl č. 10 Natrium sulfuricum

 

A třetí solí, kterou bych vám také určitě doporučila, je sůl č. 10 Natrium sulfuricum. Slouží k detoxikaci těla a to v situaci alergie potřebuje téměř každý. Tady bude dostačující 2 měsíční kůra 3 x denně 2 tablety. Sůl č. 10 také působí na jaterní buňky a posiluje játra. Právě oslabená játra jsou často v pozadí za alergií.

 

 

Ještě bych uvedla dvě často používané soli zejména u senné rýmy.

 

Sůl č. 4 Kalium chloratum

 

Tato sůl je užitečná u senné rýmy i u astmatu. Jednak podporuje detoxikaci a dalším mechanismem působení je její schopnost usnadnit dýchání. Působí na zduřelé a překrvené sliznice. Pokud splasknou, můžete lépe dýchat. Její potřebnost poznáte také podle hojných výtoků, které jsou bělavé. Užívejte po dobu 2 měsíců 3 x denně 2 tablety.

 

 

Sůl č. 8 Natrium chloratum

 

U senné rýmy tělu i často u astmatu prospěje sůl č. 8 Natrium chloratum. Je to sůl zabezpečující optimální vodní hospodářství. Při jejím nedostatku dochází k vysychání sliznic. Například chuť na slané, praskání v kloubech, pálení žáhy nebo sklon k zácpě může poukazovat na její nedostatek. Užívejte po dobu 2 měsíců 3 x denně 2 tablety.

 

 

Víte, že za každičkou nemocí se skrývá nedostatek některé životně důležité soli?

 

Když nám něco je, není to žádná hitparáda:

 • nemůžu dělat, co mě baví
 • kvůli alergii nemůžu v dané období ani ven
 • běžné léky často vyvolávají útlum a únavu, i když menší než samotná alergie
 • nebo se například dívat, jak se trápí naše dítě
 • nemoc nás často omezuje i v zaměstnání a přitom každá koruna se hodí
 • někdy máte pocit, že z toho bludného kruhu ani není cesta ven, už nevidíte ani možné řešení
 • je to nahoru a dolů, chvíli klid a pak nanovo
 • nemáte prostor něco studovat, kdo dnes má čas…
 • každý problém nám “otravuje” život a nejsme tak šťastní a spokojení

 

Mám pro vás řešení šité přímo pro vás!

 

Oceníte, že se jedná:

 • přírodní cestu
 • není potřeba žádné dlouhé studium (nepotřebujete k tomu medicínu.)
 • spoustu běžných potíží zvládnete sami i bez doktora
 • bez vedlejších účinků (Nemusíte se obávat, že něco pokazíte.)
 • vhodné i pro malé děti a těhotné
 • jednoduchou a zároveň účinnou metodu
 • koupíte na každém lékárenském e-shopu (Bude je mít skladem možná i lékárna, pokud jsou alespoň malinko alternativně ladění nebo objednají do druhého dne)

“Líbí se mi Schüslerovy soli, dle testů jsem je začala používat a nechala jsem si asi po půl roce udělat krevní obraz a pan doktor byl sám velice překvapen, že ač je mi 50 let pryč, tak moje výsledky krve byly naprosto vynikající a i se tak cítím. Tato metoda léčení je jednoduchá a nezatěžuje organismus. Doporučuji ji každému.”

 

 

“Díky webu homeoporadna.eu, jsem se dozvěděla spoustu informací o léčbě homeopatiky, ale především jsem se seznámila se Schüsslerovými solemi. Vyzkoušela jsem je a spolu s homeopatiky je doporučuji všem kolem sebe. Velice mi pomáhají vždy když potřebuji. Úspěšně jsem se zbavila bolestí dásní (když ani lékař si již se mnou nevěděl rady), pomohly mi při detoxikaci organismu a byl by to dlouhý seznam potíží, při kterých mi homeopatie a soli pomohly.

Jsem moc ráda, že web homeoporadna.eu existuje a já mohu kdykoli web navštívit a najdu, zde co potřebuji.

Zakoupila jsem si také e-book Domácí lékárnička a tabulku Schüsslerovy soli, které mám stále po ruce. Moc děkuji i za podnětná videa, která pravidelně sleduji a těším se na další.”

SCHÜSSLEROVY SOLI jsou jednoduše dokonalé pro samoléčbu

= umí hodně pomoci, vystačíte si s minimem informací, jsou běžně k dostání a nemusíte se obávat, že něco pokazíte.

Jednoduchý návod, jak hned začít používat soli a být zdravější

 

Nejpodstatnější informace o solích jsem rozčlenila do 2 e-booků. V prvním (Schüsslerovy soli) porozumíte významu dané soli v těle a následuje seznam nemocí, které daná sůl léčí. Díky druhému e-booku (Vizuální diagnostika) si vyberete pro vás prospěšnou sůl podle obličeje.

 

 

To ještě není zdaleka vše

Získáváte k balíčku BONUS navíc v hodnotě 350 Kč: e-book Soli podle onemocnění. Zejména na začátku oceníte jeho praktičnost. Nemoci jsou seřazeny abecedně au každé nemoci uvádím nejpoužívanější směs.

Uvedu příklad. Máte rýmu a jako úplný začátečník potřebujete hned jasnou odpověď, jaké soli vám pomohou. Tady u rýmy najdete směs solí 3 a 8 (č. 3 Ferrum phosphoricum a č. 8 Natrium chloratum). Nyní víte vše potřebné.

 

To mě zajímá.

 

 

Více se dozvíte ZDE>>.

error: Content is protected !!