Dny pod psa

 

Už dva dny jsem se cítila pod psa. Nemám vůbec tyhle stavy ráda. Nevím v tu chvíli, co s tím. Něco chce vyplout na povrch a já v tu chvíli nevím co a neumím se radovat ani z plápolajícího ohně v kamnech či nádherného západu slunce.

 

Romantické filmy

 

Většinou mám v tu chvíli chuť se dívat na nějaký “trapný romantický film” a brečet u něj. Dnes už vím, že musím jít do toho – do bolesti, která chce být viděna a konečně ji pustit. Po dvou filmech jsem brečela jak malá holka a došlo mi, že brečím kvůli sobě. Kvůli komu jinému!

 

EFT

 

Už znám mnoho technik a vím, že utíkat od bolesti “pozitivním myšlením” nemá smysl. Tentokrát jsem začala ťukat (metoda EFT) a najednou jsem cítila neskutečnou bolest spojenou s vinou. Měla jsem pocit, že jsem už vyplakala moře slz a najednou přišel můj obraz z dětství.

*Ještě jste o EFT neslyšeli? Můžete základní informace najít u Lindy Berger. Je koučkou hojnosti, ovšem EFT je pořád EFT, podívejte se na její návod v článku: https://lindaberger.cz/eft-hrave/.

 

Pobodala jsem mámu

 

Nechci vás vyděsit, ale já si to dlouho myslela. Stojím s mámou v koupelně a ptám se jí, co to má za jizvy na břiše. Mohlo mi být tak 5 let a dostala jsem odpověď: “To mám po tobě.”. Krve by se ve mně nedořezal. Ani jsem nehlesla a dlouhá léta jsem žila v tom, že jsem mámu pobodala a od toho má na břiše spoustu jizev. Cítila jsem obrovskou vinu a bolest, jak jsem zlá holčička.

 

Už je to pryč

 

Jako dospělá jsem pak věděla, že jsou to strie, ale vlastně mi nikdy nedošlo, jak hluboký pocit viny ve mně stále zůstal. Uf, je to venku a nyní můžu svobodněji dýchat. Trvalo to sice desítky let, aby tento otisky mohl odejít. Často musíme bolestí projít, aby mohla odejít. Pokud se tomu bráníme, nikam se moc neposuneme.

 

Vděčnost

 

Jsem vděčná, že díky homeopatii a spoustě dalších metod mohu na sobě pracovat a uvolňovat všechny bloky. Ne vždy stačí si dokola říkat, mám se ráda. Prostě něco ve vás nedovolí to procítit – například holčička ve vás, která cítí vinu za pobodání maminky. Ta se prostě ráda mít nemůže.

Tento můj vnitřní prožitek (vzpomínka) mě vyprovokoval k napsání článku věnovaného striím.

 

 

Homeopatika na strie

 

Jako první volbu bych doporučila homeopatikum Thiosinaminum 5 C, které u nás není běžně dostupné. Uvedla jsem vám i odkaz, kde si ho můžete zakoupit.

 

Thiosinaminum 5 C

 • univerzální homeopatikum na strie
 • na vstřebávání jizev, srůstů

 

Užívejte 2 x denně 1 globuli i několik měsíců. Můžete stejné homeopatikum použít i jako prevenci po operaci, aby nevznikaly srůsty po operaci.

Bohužel se k nám homeopatikum nedováží. Přikládám odkaz na lékárnu v Rakousku: https://www.remedia.at/thiosinaminum-c5-globuli/b3097-c-5-glob

 

Silicea 9 CH

 

 • strie
 • obecný sklon k hnisání a pocení
 • keloidní jizvy (bolestivé)

 

Užívejte 2 x denně 1 globuli.

 

 

Doporučím raději homeopatikum nahradit Schüsslerovou solí ze stejné substance – sůl č. 11 Silicea D12.

 

 

Calcarea fluirica 9 CH

 

 • výrazně světlá kůže (bílá)
 • suchá kůže
 • okolí je nafialovělé
 • kůže snadno praská
 • vliv na elastická vlákna

 

Užívejte 2 x denně 1 globuli.

Homeopatikum je u nás vázané na lékařský předpis. Doporučím vám ho nahradit Schüsslerovou solí ze stejné substance – sůl č. 1 Calcium fluoratum D12, s lepším účinkem (doplnění soli).

 

 

Graphites 9 CH

 

 • nezdravý vzhled kůže
 • ztluštělá kůže
 • sklon k jizvám a prasklinám
 • sklon k obezitě
 • celková pomalost, zimomřivost

 

Užívejte 2 x denně 1 globuli.

 

 

Schüsslerovy soli

 

U strií vám budou užitečné takzvané “JEDNIČKY” na krásu – tedy sůl či 1 a sůl č. 11.

 

Sůl č 1 Calcium fluoratum

Užívejte dlouhodobě 3 x denně 2 tablety.

 

 

Sůl č. 11 Silicea

Užívejte dlouhodobě 3 x denně 2 tablety.

 

 

Moje doporučení

 

Pokud chcete dosáhnout maximálního výsledku, kombinujte homeopatikum Thiosinaminum se solemi 1 a 11 po dobu několika měsíců.

 

Ke striím má blízko i touha po štíhlé postavě

 

Možná je to také vaše přání nebo novoročním předsevzetí konečně zhubnout. Ráda vám s tím pomohu. Jak? Sama z vlastní zkušenosti vím, že často nestačí změnit stravu a začít se víc hýbat (nebo jen chvíli).

Možná znáte všechny tyto situace:

 

 • po prvním měsíce se kila zastaví a ne a ne jít dolů
 • hubnutí brání toxiny v našem těle
 • často díky překyselení organismu nejde ani shodit
 • jsme protivní, nervózní, nespokojení a tak to vzdáme po pár dnech
 • najednou máme ještě větší chuť na vše, co je nezdravé a plné cukru (sacharidů)
 • máme slabou vůli a tak se na to vykašleme
 • po pár pokusech o pohyb nás vše bolí (tělo není zvyklé)
 • máme zpomalený metabolismus a tělu se nechce štěpit tuky, o které nám jde na prvním místě
 • jsme slabí jak mouchy

 

Jednoduché řešení

 

Je mi jasné, že mnohé se týká i vás. Mám pro vás skvělou zprávu, může to být jinak a uvedené “blokátory” hubnutí hravě zvládnou Schüsslerovy soli. Není přirozené prahnout po nezdravých potravinách, nemusíte nervozitu a stres zajídat a je dokonce přirozené mít optimální postavu. Pokud máme kila navíc, je to jasná zpráva, že tělo něco potřebuje.

Kdo už zná Schüsslerovy soli, ví, že za tím je nedostatek životně důležitých solí. Například buňkám chybí hořčík a my jsem neklidní a nervózní (popřípadě Kalium phosphoricum). Nemáme energii, protože buňkám chybí železo… mohla bych pokračovat dál. Pomocí solí dáte tělo do rovnováhy a odmění se vám optimální postavou.

„Děkuji za vaši tvorbu i za psaníčko s odpovědi. Vše je moc pěkně a jednoduše napsané a určitě pomůže  spoustě lidiček se solemi seznámit a včlenit je do života. Vaše webovky jsou úplná studnice informací a nová videa na otázky jsou perfektní. Dokonce i propojeni na eshop, to je jedinečné. Já se velmi těším, že mi váš doporučený postup pomůže rozhoupat ustálenou váhu po odchodu do důchodu.

I zklidnit překyselení, abych nemusela brát chemii. Prostě je to změna a už je včas ji přijmout. Děkuji“ (Paní Eva z Havířova)

 

“Dobrý den, Vaše návody a maily dostávám a pozorně sleduji od léta 2017. Na stránky mě navedla kolegyňka. O homeopatii jsem věděla a používala ji. O Schüsslerových solích jsem se dozvěděla až od Vás. A od toho “osudného” léta je dle vašich návodů používám, zkouším a kombinuji. Samozřejmě, že mám od Vás i různé e-booky, naposled ten nejnovější a nejpotřebnější o hubnutí. A dnes mi poštou dorazila i tištěná tabulka solí. Za Vaši práci moc děkuji. Informace jsou zpracovány srozumitelně, stručně a přehledně. A úplně jste mě vyděsila maily z konce roku, že Vás nesleduji a končíme. Doufala jsem, a nakonec se potvrdilo, že se do toho “vložila” technika. Ještě jednou moc děkuji za Vaši ohromnou práci pro lidi a také za nevtíravé maily. A do další dní přeji spoustu zdraví a pohody. “ (Slečna Dáša)

Napsala jsem samostatný návod HUBNUTÍ SE SCHÜSSLEROVÝMI SOLEMI, jak se solemi konečně zhubnout. Do konce roku je dokonce za zaváděcí cenu o 220 Kč levnější. Stačí kliknout na obrázek níže a dozvíte se více.

 

 

Co v návodu na hubnutí najdete

 

 

Pokud nemáte čas si vybírat směs přímo na míru pro sebe, můžete využít jednu ze dvou kúr (6 týdnů nebo 3 měsíce). Další možností je si podle popisu “naordinovat” přesně to, co vaše tělo potřebuje. Dále v e-booku najdete tipy z jiných oblastí – co pomáhá zrychlit metabolismus (hubnout). Jako bonus dále získáváte Otázky na tělo. Často nám v hubnutí brání naše hlava. Sepsala jsem otázky, které vám pomohou rozklíčovat, k čemu potřebujete “tukový nárazník”.

 

Bonus pro vás

 

To mě zajímá – VÍCE ZDE>>

error: Content is protected !!