Měsíční kúra 3 x 3 na posílení vaší imunity (odolnosti) - Schüsslerovy soli ~ Homeoporadna

Způsoby posílení imunity

 

Je nepřeberné množství způsobů, jak posílit svou imunitu a z mého pohledu nestačí jen jeden. Všichni víme, že pomáhá pohyb, kvalitní strava a neméně i dobrá nálada (nepodceňovat). Dá se to shrnout pod pojem zdravý životní styl. Můžeme také sáhnout po bylinkách, doplňcích a samozřejmě nám na imunitu pomohou také  Schüsslerovy (tkáňové) soli.

 

 

Měsíční kůra (4 týdny) se Schüsslerovými solemi

 

 

Potřebujete svou imunitu (obranyschopnost) posílit? Stačí vám k tomu pořídit si tuto trojici solí:

Sůl č. 3 Ferrum phosphoricum

Sůl č. 6 Kalium sulfuricum

Sůl č. 7 Magnesium phosphoricum

 

 

Denní dávka od každé soli jsou 3 tablety (rozpustit v ústech = vycucat).

 

Ráno: sůl číslo 3

 

Ferrum phosphoricum zlepšuje přísun kyslíku do našich buněk a tak podporuje produkci imunitních buněk. Při jakékoliv infekci máme zvýšenou potřebu železa, jeho dostatek nám pomůže se s případnou infekcí se vypořádat.

 

 

Poledne: sůl číslo 6

 

Kalium sulfuricum je čisticí sůl a tak zvyšuje odolnost sliznic. Infekce pak nepronikne do těla, protože ji zdravá sliznice zastaví.

 

 

Večer: sůl číslo 7

 

Naše radost a spokojenost je důležitá pro blaho našich buněk, které pak mohou plnit svou funkci. Magnesium phosphoricum uklidňuje a uvolňuje stres. Navozuje také dobrý spánek, který je také důležitý pro naši imunitu a odolnost.

 

 

Pár tipů, když už na nás něco vlezlo

 

 

První příznaky

 

Začněte každých 15 minut užívat sůl č. 3 Ferrum phosphoricum. U vyšší teploty nad 39 ° C přidejte sůl č. 5 Kalium phosphoricum – zpočátku také každých 15 minut, dokud teplota neklesne.

 

 

Rýma

 

U výtoku (i suchosti) z nosu užívejte první den každých 15 minut tabletu soli č. 8 Natrium chloratum a poté 6 tablet denně do zlepšení. U zduřelé sliznice (ucpaný nos) užívejte sůl č. 10 Natrium sulfuricum – stejné dávkování. Pokud se vodnatý výtok změní v hlen, přidejte sůl č. 4 Kalium chloratum   6 tablet denně.

 

 

Kašel

 

Na začátku se jedná o suchý kašel a tady bude pomáhat sůl č. 3 Ferrum phosphoricum v kombinaci se solí č. 8 Natrium chloratum. Dávkování: 6 tablet denně od každé soli. Pokud se objeví hlen, odkašlávání vám usnadní sůl č. 4 Kalium chloratum (6 tablet denně).

 

 

Podpořte můj web

 

Líbí se vám mé tipy k samoléčbě? Můžete mne podpořit finančním darem ZDE>>. Ráda inspiruji k používání homeopatie a Schüsslerových solí. Myslím si, že je dobré si znovu brát zodpovědnost za své zdraví na sebe. Samozřejmě jsou situace, kdy potřebujeme pomoc odborníka, ale v mnohých situacích to můžeme zvládnout sami a ještě bez chemie.

 

Přehled všech mých manuálů k samoléčbě

 

Jsem autorkou mnohá návodů, jak si můžete pomoci. Jedním z nich je Domácí lékárnička, patří mezi ty velmi oblíbené. Stovky čtenářů má také balíček e-booků o Schüsslerových solích (Více ZDE>>.) a ženy také rádi sáhnou po novince 2018 – Krásná v každém věku (Více ZDE>>.) – nedivím se. Která z nás netouží po kráse? Navíc si zároveň zlepšujete zdraví. Napsala jsem i specifické návody u hemoroidů a žlučníku. Přehled všech produktů ZDE>>.

 

 

Ohleduplnost k sobě i k přírodě

 

Homeopatie je mou hlavní činností a stále je i mou radostí. Miluji vaše příběhy a těší mě, že vám mohu pomáhat individuálně (konzultace), ale také mými e-booky a články zde na blogu. Druhou oblastí, která mě neméně baví a naplňuje, je šíření povědomí o českém výrobci ekologicky šetrné drogerie. Nadšená z ní bude každá žena, která hledá rozumný kompromis mezi chemií a „extrémním EKO“. Bonusem jsou příjemné vůně, účinnost a díky koncentrátům i příznivá cena. Zejména v současné situaci oceníme nákup z pohodlí domova a doručení až k našim dveřím. Já už nic jiného doma vůbec nepoužívám. Zjistit více můžete na mém druhém webu: www.uklideko.cz.