I na Bali se hodí cukrové kuličky

První impulz

Dlouho jsem snila o pobytu na Bali. Poprvé jsem o ostrově Bali četla v knize Davida Deidy Cesta pravého muže. Máte pravdu, je to kniha pro muže, ale přesto patří k mým oblíbeným. My ženy hodně řešíme vztahy a tato kniha mi odkryla mnohá tajemství. Mohu jedině doporučit (mužům i ženám).

Ženská energie

David Deida v knize uvádí příklad, že mužskou energii si můžeme představit jako New York – zaměření na výkon, všichni někam směřují… Jako příklad ženské energie uvádí Bali – intuice, příroda a život sám o sobě. Zatoužila jsem Bali vidět už při čtení knížky. Tehdy jsem ani nevěřila, že bych mohla odletět tak daleko. Stalo se. Tyto řádky vám píši na Bali.

 

Souhra náhod

Poslední rok jsem často potkávala ženy, které také chtěly na Bali. Postupně jsem si začala dovolovat, že možná jednou… Jak přicházely stále konkrétnější nabídky, řekla jsem konečně ANO, pojedu na ten “ženský” ostrov. Navíc mě lákaly všechny ty drby, že se každý vrátí úplně jiný. Bali prý mění lidem život, je velmi transformační. To jsem chtěla zažít.

 

Změna je život

A jak to tak chodí, nakonec je vše jinak. Nejela jsem ani s kamarádkou, která mě nalákala a ani s kamarádkou, která se rozhodla jet také. Vše dopadlo úplně jinak. Odjela jsem sama. Díky tomu jsem měla možnost poznat úžasné a zajímavé ženy a také mít dostatek času pro sebe. Po pár dnech jsem si dokonce posunula letenku. Poprvé v životě nemám nic zařízené a jsem svobodná. Zatím vím, že pár dnů strávím na ostrově Gili a pak uvidím, kam mne vítr zavane. Možná to bude městečko Canggu… Asi první známka transformace.

 

 

Cestovní lékárnička

Vozím s sebou na cesty vždy pár základních homeopatik, která vím, že se mi mohou hodit. Už jsem tady deset dnů a zatím používám Sol africana 12 C, abych lépe zvládala sluníčko. Nechci si dovolenou zkazit solárním ekzémem nebo trpět spálením kůže. Sol africana pomůže také od úpalu a úžehu. Pár homeopatik se také hodilo pro “účastníky zájezdu”, ale o tom v příštím článku.

Co si vzít s sebou na dovolenou?

Také byste chtěli vědět, jaká homeopatika si přibalit a jak je používat? Je to snadné. Pořiďte si můj e-book Cestovní lékárnička a budete vše potřebné vědět. Připojte se i vy ke spokojeným čtenářům. Více informací naleznete ZDE>>.

 

Detoxikační pobyt

Na Bali také užívám homeopatika Berberis 5 CH a Nux vomica 9 CH. Zvolila jsem je na podporu detoxikačního programu. Nejprve mě upoutal mě pobyt s možností jógy, konstelací a kineziologie a teprve později jsem zjistila, že jeho součástí je i detoxikace. První homeopatikum Berberis posílí močový systém, močí se zbavujeme mnoha látek. Druhé homeopatikum je na posílení jater, která jsou naší čističkou.

 

Detoxikace a homeopatie

Detoxikaci máme spojenou zejména s únorem, dobou jater podle čínské medicíny. Játra můžete posílit kdokoliv během roku, v únoru máte ještě bonus – přirozenou regeneraci jater s ohledem na roční cykly. Pokud potřebujete návod, jak játra posílit – tedy detoxikovat organismus, stáhněte si e-book zdarma 1 + 6 tipů jak snadno posílit játra.

 

Letíme na Bali

Zaujal vás pobyt na Bali s detoxtikací, jógou, konstelacemi, kineziologií? Rádi poznáte zajímavé ženy? Potřebujete čas pro sebe? Potřebujete hýčkat svoji ženu nebo ji potřebujete objevit? Jeďte na Bali. Já využila nabídky www.letimenabali.cz, mohu doporučit. Máte díky pobytu mnoho možností, ale nic nemusíte. Platí zde slovo „cochcárna“, které zde často uslyšíte – dělej si co chceš, nemusíš nic.

 

Já a Janička se Šárkou

 

Cestovni lekarnicka

1+6 tipů jak snadno posílit játra

Léčení na Bali