Nic na mě nefunguje… Pak potřebujete DETOX ~ Homeoporadna

Nic na mě nefunguje… Pak potřebujete DETOX

 

Nic na mě nefunguje

 

Je to vaše situace? Zkoušíte všechno možné (klasická medicína nebo i alternativní) a efekt je buď nula nebo to pomáhá jen chvíli? Je to docela častá situace a vy někdy můžete zavrhnout například homeopatii nebo Schüsslerovy soli, že to nefunguje nebo to na vás nefunguje. Přitom vaše tělo často nereaguje, protože je zanesené škodlivinami.

 

 

Potřebujete detox

 

Poslední dobou se se slovem DETOX roztrhl pytel. Dnes už snad i malé dítě ví, co to znamená nebo to minimálně slyšelo (Přeháním trošku.). Česky bychom řekli očista. Teď ale nemyslím hygienu, kdy si dáme sprchu či vyčistíme si zuby. Detox zjednodušeně znamená zbavit tělo škodlivin (špíny v těle). V širším slova smyslu to může být i psychický detox, kdy pouštíme naše omezující přesvědčení. Zůstaňme u detoxu těla, ale ono stejně vše spolu souvisí a nejde to oddělit.

 

 

Škodliviny a detox

 

Vzhledem k našemu způsobu života (nekvalitní potraviny, stres, léky) se naše tělo stává takovou skládkou všeho možného. Pak se snadno může stát, že přestaneme reagovat i na léčbu, která je pro nás vhodná a mohla by nám velmi pomoci. Pokud uděláme detox (očistu), tělo se vzpamatuje a začne na léčbu reagovat. Je to váš případ?

 

 

Detox pomocí solí

 

Můžete si udělat detox změnou jídelníčku, homeopaticky, kdy posílením jater zvedneme kapacitu naší přirozené čističky těla (Návod zdarma najdete ZDE>>.). Dnešní článek je postup, jak tělo detoxikovat pomocí Schüsslerových solí. Můžete kombinovat i různé přístupy – například homeopatii i soli a klidně i změnu jídelníčku. Tělo ocení pomoc z různých stran.

 

 

 

Návod na detox

 

Začátkem března jsem byla na přednášce německého lékaře Günthera H. Heepena. Vyléčil si pomocí Schüsslerových (tkáňových, biochemických, buněčných) solí chronickou rýmu a tak začala jeho alternativní cesta. Podělím se s vámi o  jeho postup. Když tělo nereaguje na vhodnou léčbu, je dobré nasadit detox – takzvanou SULFÁTOVOU KÚRU.

 

 

Kdy se hodí?

 

Mohou to být chronické bolesti kloubů, různá metabolická onemocnění, celulitida, únava, odolávající akné, ale pomůže například i u obezity, kde je výrazným faktorem právě přemíra škodlivin v těle (časté). Nemusíte mít ani žádné zdravotní potíže, ale cítíte, že potřebujete něco pro tělo udělat.

 

 

Jaké soli potřebujete na detox?

 

 

č. 6 Kalium sulfuricum (D6)

 

Kalium sulfuricum

 

 

č. 10 Natrium sulfuricum  (D6)

 

Natrium sulfuricum

 

 

č. 12 Calcium sulfuricum (D6)

 

Calcium sulphuricum

 

 

Jak Schüsslerovy soli užívat?

 

Ráno:

Rozpusťte 5 – 10 tablet soli č. 12 Calcium sulfuricum v horké vodě a po doušcích popíjejte. Pro zvýšení účinku každý hlt poválejte v ústech a prosliňte a pak teprve spolkněte.

 

 

V poledne:

Rozpusťte 5 – 10 tablet soli č. 10 Natrium sulfuricum v horké vodě a po doušcích popíjejte. Pro zvýšení účinku každý hlt poválejte v ústech a prosliňte a pak teprve spolkněte.

 

 

Večer:

Rozpusťte 5 – 10 tablet soli č. 6 Kalium sulfuricum v horké vodě a po doušcích popíjejte. Pro zvýšení účinku každý hlt poválejte v ústech a prosliňte a pak teprve spolkněte.

 

 

 

Jak dlouho trvá detox?

 

Je to individuálně, ale obecně je potřeba užívat 6 týdnů. Záleží na míře zanesení organismu škodlivinami.

 

 

Schüsslerovy soli – e-booky

 

Slyšíte o Schüsslerových (tkáňových) solích poprvé? Jsou vyrobeny velmi podobným způsobem jako homeopatika. Je pro ně typické, že se používá potence Dé a u rozpustných solí ideálně D 6 a u solí ve vodě nerozpustných pak D 12. Jednak působíte na tělo informačně (homeopaticky) a zároveň tělu doplňujete potřebnou sůl, která se dostává snadno do buněk (používá se název i buněčné soli).

Výhodou je, že jich je pouze 12 a tak se v nich snadněji vyznáte. Jsou vhodné pro těhotné i kojící maminky a také pro děti. Chuťově jsou neutrální.

Potřebujete základní informace o solích? Chcete začít soli používat pro sebe i celou rodinu? Pořiďte si e-book Schüsslerovy soli. Více informací ZDE>>.

 

Přehled všech mých manuálů k samoléčbě

 

Jsem autorkou mnohá návodů, jak si můžete pomoci. Jedním z nich je Domácí lékárnička, patří mezi ty velmi oblíbené. Stovky čtenářů má také balíček e-booků o Schüsslerových solích (Více ZDE>>.) a ženy také rádi sáhnou po novince 2018 – Krásná v každém věku (Více ZDE>>.) – nedivím se. Která z nás netouží po kráse? Navíc se zároveň zlepšujete zdraví. Napsala jsem i specifické návody u hemoroidů a žlučníku. Přehled všech produktů ZDE>>.