Nic na mě nefunguje

 

Je to vaše situace? Zkoušíte všechno možné (klasická medicína nebo i alternativní) a efekt je buď nula nebo to pomáhá jen chvíli? Je to docela častá situace a vy někdy můžete zavrhnout například homeopatii nebo Schüsslerovy soli, že to nefunguje nebo to na vás nefunguje. Přitom vaše tělo často nereaguje, protože je zanesené škodlivinami.

 

Potřebujete detox

 

Poslední dobou se se slovem DETOX roztrhl pytel. Dnes už snad i malé dítě ví, co to znamená nebo to minimálně slyšelo (Přeháním trošku.). Česky bychom řekli očista. Teď ale nemyslím hygienu, kdy si dáme sprchu či vyčistíme si zuby. Detox zjednodušeně znamená zbavit tělo škodlivin (špíny v těle). V širším slova smyslu to může být i psychický detox, kdy pouštíme naše omezující přesvědčení. Zůstaňme u detoxu těla, ale ono stejně vše spolu souvisí a nejde to oddělit.

 

 

Škodliviny a detox

 

Vzhledem k našemu způsobu života (nekvalitní potraviny, stres, léky) se naše tělo stává takovou skládkou všeho možného. Pak se snadno může stát, že přestaneme reagovat i na léčbu, která je pro nás vhodná a mohla by nám velmi pomoci. Pokud uděláme detox (očistu), tělo se vzpamatuje a začne na léčbu reagovat. Je to váš případ?

 

Detox pomocí solí

 

Můžete si udělat detox změnou jídelníčku, homeopaticky, kdy posílením jater zvedneme kapacitu naší přirozené čističky těla (Návod zdarma najdete ZDE>>.). Dnešní článek je postup, jak tělo detoxikovat pomocí Schüsslerových solí. Můžete kombinovat i různé přístupy – například homeopatii i soli a klidně i změnu jídelníčku. Tělo ocení pomoc z různých stran.

 

 

Návod na detox

 

Začátkem března (2020) jsem byla na přednášce německého lékaře Günthera H. Heepena. Vyléčil si pomocí Schüsslerových (tkáňových, biochemických, buněčných) solí chronickou rýmu a tak začala jeho alternativní cesta. Podělím se s vámi o  jeho postup. Když tělo nereaguje na vhodnou léčbu, je dobré nasadit detox – takzvanou SULFÁTOVOU KÚRU.

 

Kdy se hodí?

 

Mohou to být chronické bolesti kloubů, různá metabolická onemocnění, celulitida, únava, odolávající akné, ale pomůže například i u obezity, kde je výrazným faktorem právě přemíra škodlivin v těle (časté). Nemusíte mít ani žádné zdravotní potíže, ale cítíte, že potřebujete něco pro tělo udělat.

 

Jaké soli potřebujete na detox?

 

č. 6 Kalium sulfuricum (D6)

 

č. 10 Natrium sulfuricum  (D6)

 

 

č. 12 Calcium sulfuricum (D6)

 

Jak Schüsslerovy soli užívat?

 

Ráno:

Rozpusťte 5 – 10 tablet soli č. 12 Calcium sulfuricum v horké vodě a po doušcích popíjejte. Pro zvýšení účinku každý hlt poválejte v ústech a prosliňte a pak teprve spolkněte.

V poledne:

Rozpusťte 5 – 10 tablet soli č. 10 Natrium sulfuricum v horké vodě a po doušcích popíjejte. Pro zvýšení účinku každý hlt poválejte v ústech a prosliňte a pak teprve spolkněte.

Večer:

Rozpusťte 5 – 10 tablet soli č. 6 Kalium sulfuricum v horké vodě a po doušcích popíjejte. Pro zvýšení účinku každý hlt poválejte v ústech a prosliňte a pak teprve spolkněte.

 

 

Jak dlouho trvá detox?

 

Je to individuální, ale obecně je potřeba užívat alespoň 3 týdny, ale častěji po dobu 6 týdnů. Záleží na míře zanesení organismu škodlivinami.

 

Víte, že za každičkou nemocí se skrývá nedostatek některé životně důležité soli?

 

Když nám něco je, není to žádná hitparáda:

 • nemůžu dělat, co mě baví
 • nebo se například dívat, jak se trápí naše dítě
 • nechci do sebe cpát „chemické“ léky
 • nemoc nás často omezuje i v zaměstnání a přitom každá koruna se hodí
 • někdy máte pocit, že z toho bludného kruhu ani není cesta ven, už nevidíte ani možné řešení
 • je to nahoru a dolů, chvíli klid a pak nanovo
 • nemáte prostor něco studovat, kdo dnes má čas…
 • každý problém nám “otravuje” život a nejsme tak šťastní a spokojení

 

Mám pro vás řešení šité přímo pro vás!

Oceníte, že se jedná:

 • přírodní cestu
 • není potřeba žádné dlouhé studium (nepotřebujete k tomu medicínu.)
 • spoustu běžných potíží zvládnete sami i bez doktora
 • bez vedlejších účinků (Nemusíte se obávat, že něco pokazíte.)
 • vhodné i pro malé děti a těhotné
 • jednoduchou a zároveň účinnou metodu
 • koupíte na každém lékárenském e-shopu (Bude je mít skladem možná i lékárna, pokud jsou alespoň malinko alternativně ladění nebo objednají do druhého dne)

“Líbí se mi Schüslerovy soli, dle testů jsem je začala používat a nechala jsem si asi po půl roce udělat krevní obraz a pan doktor byl sám velice překvapen, že ač je mi 50 let pryč, tak moje výsledky krve byly naprosto vynikající a i se tak cítím. Tato metoda léčení je jednoduchá a nezatěžuje organismus. Doporučuji ji každému.”

 

 

“Díky webu homeoporadna.eu, jsem se dozvěděla spoustu informací o léčbě homeopatiky, ale především jsem se seznámila se Schüsslerovými solemi. Vyzkoušela jsem je a spolu s homeopatiky je doporučuji všem kolem sebe. Velice mi pomáhají vždy když potřebuji. Úspěšně jsem se zbavila bolestí dásní (když ani lékař si již se mnou nevěděl rady), pomohly mi při detoxikaci organismu a byl by to dlouhý seznam potíží, při kterých mi homeopatie a soli pomohly.

Jsem moc ráda, že web homeoporadna.eu existuje a já mohu kdykoli web navštívit a najdu, zde co potřebuji.

Zakoupila jsem si také e-book Domácí lékárnička a tabulku Schüsslerovy soli, které mám stále po ruce. Moc děkuji i za podnětná videa, která pravidelně sleduji a těším se na další.”

 

SCHÜSSLEROVY SOLI jsou jednoduše dokonalé pro samoléčbu

= umí hodně pomoci, vystačíte si s minimem informací, jsou běžně k dostání a nemusíte se obávat, že něco pokazíte.

Jednoduchý návod, jak hned začít používat soli a být zdravější

 

Nejpodstatnější informace o solích jsem rozčlenila do 2 e-booků. V prvním (Schüsslerovy soli) porozumíte významu dané soli v těle a následuje seznam nemocí, které daná sůl léčí. Díky druhému e-booku (Vizuální diagnostika) si vyberete pro vás prospěšnou sůl podle obličeje.

 

 

To ještě není zdaleka vše

Získáváte k balíčku BONUS navíc v hodnotě 350 Kč: e-book Soli podle onemocnění. Zejména na začátku oceníte jeho praktičnost. Nemoci jsou seřazeny abecedně au každé nemoci uvádím nejpoužívanější směs.

Uvedu příklad. Máte rýmu a jako úplný začátečník potřebujete hned jasnou odpověď, jaké soli vám pomohou. Tady u rýmy najdete směs solí 3 a 8 (č. 3 Ferrum phosphoricum a č. 8 Natrium chloratum). Nyní víte vše potřebné.

 

To mě zajímá.

 

Podívám se na balíček e-booků.

error: Content is protected !!