Jak si sami vyrobíte homeopatikum ~ Homeoporadna

Homeopatika prý už nejsou

 

Dostávají se ke mně informace, že díky zvýšenému zájmu o homeopatii (epidemie koronaviru), nejsou v lékárnách potřebná homeopatika. Nikdo nemohl očekávat takový zájem a situace je podobná i v jiných zemích. Není čemu se divit, takový zájem nikdo nemohl očekávat.

 

 

Jak si homeopatikum připravit

 

Co v této situaci můžete udělat? Popíši dvě možnosti. První využijete v případě, že homeopatikum doma máte, ale nemáte dostatečné množství (stačí pouhá 1 kulička). Pak je možné si připravit si tinkturu (lihový roztok) z homeopatické globule. Druhá možnost je vyrobit si homeopatikum informačně – ne klasickým způsobem, jak se homeopatika vyrábí.

 

 

Výroba tinktury z globule

 

Pokud homeopatikum doma máte, ale ne v dostatečném množství, vyrobte si homeopatickou tinkturu. Budete potřebovat lahvičku – lepší je skleněná. Pokud doma žádnou nemáte, použijte i něco jiného. Jedná se o krizovou situaci a nedokonalé řešení je lepší než nic. Dále potřebujete líh, který zde funguje jako konzervant, aby se voda nekazila – obsah alkoholu musí být alespoň 20%, vyšší koncentrace není na závadu. Možná běžně doma líh (potravinářský nebo lékárenský) nemáte, pak použijte například vodku nebo jiný nebarvený alkohol. Vodka mívá kolem 40 %, proto ji můžete naředit 1:1. 

 

 

Postup výroby homeopatika

 

Vložte globuli do lahvičky s alkoholem a uzavřete ji. Poté lahvičkou bouchejte o měkkou podložku – o stůl, na který jste dali něco měkkého (poskládanou utěrku) nebo o stehno. Ideální je bouchnout 20 x (potenciace). Před použitím tinktury je vhodné lahvičkou zatřepat. Tímto způsobem jste si například z homeopatika Arsenicum album 30 CH vyrobili Arsenicum album 31 CH ve formě tinktury. Dávkování nyní bude jedna kapka (místo 1 globule). Záleží na vás, zda si tímto způsobem připravíte 1 dcl nebo 0,5 l.

 

Bezedná lahvička

 

Je to skoro jako v pohádce Sůl nad zlato. Vaše lahvička s homeopatickou tinkturou je totiž bezedná. Pokud ji spotřebujete a v lahvičce máte poslední zbytky tinktury, pak ji znovu dolijte alkoholem (asi 20 %). Postup opakujte – bouchněte lahvičkou 20 x o nějakou měkkou podložku a pak před použitím zatřepejte. Dávkování je stejné – 1 kapku berte jako 1 dávku (podání) homeopatika. No není homeopatie kouzelná, levná a dostupná?

 

 

Výroba homeopatika “čarováním”

 

Dále vám popíši další způsob, jak si v krizové situaci můžete vyrobit dané homeopatikum, i když nemáte ani jedinou globuli. Běžně tento postup nesdílím, není pro každého stravitelný. Nyní je ovšem krizová situace a já se rozhodla předat i tento způsob přípravy. naštěstí se dnes už neupaluje ?.

 

 

Zázrak jménem voda

 

Voda je zázračná tekutina v mnoha směrech. Ráda bych pro dokreslení zmínila pokusy Dr. Masaru Emota. Zkoumá vodu tak, že ji vystaví mrazu a pak fotí krystaly, které vznikají. Když to hodně zjednoduším, čím je voda čistší, tím krásnější krystaly vznikají. Také zkoumal další vlivyobrázků, hudby, písmen, slov, textů, myšlenky, modlitby. Například na vodu napsal slovo láska a krystaly byly nádherné. Naopak při napsání slova válka, místo krystalů vidíme nějaké fleky. Je vidět, že voda přenáší informace. Obrázky mají autorská práva, nemohu vám je sem vložit. Pokud si do vyhledávače zadáte Masaru Emoto, můžete si je prohlédnout.

 

 

Síla slova i textu

 

Možná jste někdy s dětmi dělali známý pokus s rýží a vodou. Na jednu sklenici napíšete LÁSKA a na druhou NENÁVIDÍM TĚ, sami uvidíte, jak rozdílné sklenice budou. I napsané slovo ovlivní vodu a stejně tak i záměr či mluvené slovo. Nemusíte na sklenici nic psát, jen jedné říkejte krásná slova a druhé nenávistná. Tyto poznatky napomáhají pochopit, jaké vlastnosti také voda má. Při výrobě homeopatika se daná látka protřepává s vodou (lihovým roztoku) a dochází k přenosu informace. Voda umí přijímat informace i z textu – tak funguje návod výroby homeopatika, který jsem nazvala “čarováním”.

 

 

Postup s lístečkem

 

Napište si večer na lísteček název homeopatika (např. Arsenicum album 30 CH),  na něj položte sklenici vody a nechejte informaci na lístečku působit přes noc na vodu. Následující den používejte roztok k léčbě či prevenci. Jako dávku berte jeden doušek. Voda se kazí, na druhý den si připravte nový roztok (skleničku vody).

 

 

Rozumím, že vám to hlava nebere. Hned asi namítá, že to přece nemůže fungovat, že je to blbost… Ovšem pokud se ocitnete v situaci, že homeopatikum nutně potřebujete, sáhněte po této metodě. Homeopatikum stejně doma nemáte a proč tento způsob přípravy nepoužít? Já si běžně homeopatika kupuji v tinktuře nebo v globulích. Pokud ale můj klient potřebuje rychlou pomoc (nebo já), než si homeopatikum zajistí, doporučím mu tento způsob a funguje.

 

 

Finanční poděkování

 

V e-mailech jste mi psali milé řádky, že vás mé příspěvky uklidnily. Věřím, že i tyto poskytnuté informace vám dodají klid, který je také léčivý. Přeji hodně zdraví a síly v této náročné době. Máte chuť mě finančně podpořit nebo poděkovat za informace, které na svém webu zveřejňuji? Pak máte moje velké poděkování. Platbu můžete provést ZDE>>.

 

 

Bezoplachová dezinfekce – Eurona

 

Potřebujete dezinfekci a sklady jsou vyprodané? Mám pro vás dobrou zprávu. Eurona na základě doporučené receptury WHO Eurona spustila výrobu bezoplachové dezinfekce COVIDOR (ruce a povrchy). Je zde velký zájem, o prodej zatím probíhá nárazově. Více informací o aktuální situaci sdílím ZDE>>.

Spektrum účinku: bakterie, plísně a viry (SARS-CoV-2, Acinetobacter, Pseudomonas, Klebsiella, Staphylococcus aureus, Kocuria rhizophila, Candida Albicans, coronavirus, MERS, , influenza A virus H1N1, MHV, TGEV).

Nevysušuje pokožku – obsahuje glycerin. Není určený k ošetření povrchů. Nevhodný pro děti do 3 let.

Více informací najdete na mém webu: www.uklideko.cz nebo přímo na samostatné stránce věnované dezinfekci v Euroně: https://uklideko.cz/eurona-dezinfekce-anti-covid/.

 

 

Přehled všech mých manuálů k samoléčbě

 

Jsem autorkou mnohá návodů, jak si můžete pomoci. Jedním z nich je Domácí lékárnička, patří mezi ty velmi oblíbené. Stovky čtenářů má také balíček e-booků o Schüsslerových solích (Více ZDE>>.) a ženy také rádi sáhnou po novince 2018 – Krásná v každém věku (Více ZDE>>.) – nedivím se. Která z nás netouží po kráse? Navíc si zároveň zlepšujete zdraví. Napsala jsem i specifické návody u hemoroidů a žlučníku. Přehled všech produktů ZDE>>.