Plané neštovice

 

Kamarádky vnoučata si postupně prodělávají neštovice a to mě inspirovala k novému článku. Jedná se o běžnou dětskou nemoc, příznaky bývají obvykle velmi mírné a komplikace jsou velmi vzácné (To neznamená to, že neexistují).

 

Rizika u planých neštovic

 

Na rizika pomýšlíme zejména u novorozenců, u dětí s vážnými autoimunitními poruchami nebo u diabetiků. Velmi rizikové je například těhotenství. Pomocí Schüsslerových solí (nebo i homeopatik) posílíme organismus, aby se efektivněji s touto virovou nákazou vypořádal. Článek s homeopatickými tipy si můžete přečíst ZDE>>.

 

Jednotlivé Schüsslerovy soli u planých neštovic

 

Mým záměrem je předat vám tipy, které soli vám budou užitečné. Obecné informace o planých neštovicích najdete v na spoustě míst (knihy, časopisy, internet), tak se tedy tím nebudeme zdržovat. Dále najdete směsi podle fáze onemocnění a co přidat ve specifické situaci.

 

 

Počáteční stadium

 

Sůl č. 3 Ferrum phosphoricum Sůl č. 4 Kalium chloratum Sůl č. 5 Kalium phosphoricum Sůl č. 6 Kalium sulfuricum

Dávkování:

 

První den začněte sůl č. 3 Ferrum phosphoricum podávat každé 2 hodiny 1 tabletu a následující dny 3 – 5 tablet denně. Ostatní soli podávejte 3 – 5 tablet denně podle věku a závažnosti (do 2 let 3 tablety denně, 4 až 5 – 4 tablety denně, 6 až 12 – 5 tabletek denně, u starších dětí a dospělých 6 tablet denně).

 

Rozvinutý stav

 

Sůl č. 3 Ferrum phosphoricum Sůl č. 4 Kalium chloratum  Sůl č. 5 Kalium phosphoricum Sůl č. 8 Natrium chloratum

 

Dávkování:

 

Pokud jste informace o solích našli až u rozvinutého stadia, začněte první den sůl č. 3 Ferrum phosphoricum podávat každé 2 hodiny 1 tabletu a následující dny 3 – 5 tablet denně. Ostatní soli podávejte 3 – 5 tablet denně podle věku a závažnosti (do 2 let 3 tablety denně, 4 až 5 – 4 tablety denně, 6 až 12 – 5 tabletek denně, u starších dětí a dospělých 6 tablet denně).

 

Vzhled planých neštovic

 

Nažloutlé pupence – poslední sůl (natrium chloratum) zaměňte za sůl č. 9 Natrium phosphoricum.

 

Svědění

 

Nepodceňujme svědění. Pokud se kůže škrábe a poškodí se tím, může dojít k bakteriální infekci a zjizvení. Zmírněte svědění solí č. 7.   Sůl č. 7 Magnesium phosphoricum.

 

Jak podávat malým dětem

 

Můžete tablety rozpustit ve vodě a dát popíjet. Na množství vidy nezáleží a můžete je rozpustit i všechny společně. Další možností je ze soli a trošky vody udělat kašičku, kterou dáte na rtíky.

 

Znáte S.O.S. sprej?

 

Pokud díky mně už znáte Euronu (nebi i jinak), pak určitě doma máte S.O.S. sprej, který je na neštovice skvělý. Jeho základem je aloe vera, které zklidní a udělá neviditelný film. O zmírnění svědění a o hojení se postarají i další bylinky (19 druhů). Výhodou je, že S.O.S. sprej využijete také na všechny drobné oděrky nebo třeba škrábání v krku. Samozřejmě nemusí S.O.S. sprej vyhovovat úplně všem, napřed je dobré vyzkoušet na jednom místě. V počátečním stadiu lze také použít chladivý krém. Více o S.O.S. spreji se dozvíte na mém druhém webu ZDE>>.

 

Poznejte blíže Schüsslerovy soli a LÉKAŘE NEPOTŘEBUJETE

 

 

Když nám něco je, není to žádná hitparáda. Když se jedná i vaše dítě, bolí to ještě víc…

 • je těžké se dívat, jak naše dítě trpí
 • nejraději bychom to vzali na sebe
 • nemoc nás také může omezovat v práci a přitom každá koruna se hodí
 • někdy máte pocit, že z toho bludného kruhu ani není cesta ven, už nevidíte ani možné řešení
 • neradi dáváte chemické přípravky a soli jsou skvělé řešení
 • navíc cokoliv, co vyřešíte přírodní cestou, posiluje přirozenou imunitu (opak klasického přístupu

 

Mám pro vás řešení šité přímo pro vás!

 

Oceníte, že se jedná:

 

 • přírodní cestu
 • není potřeba žádné dlouhé studium (nepotřebujete k tomu medicínu.)
 • spoustu běžných potíží zvládnete sami i bez doktora
 • bez vedlejších účinků (Nemusíte se obávat, že něco pokazíte.)
 • vhodné i pro malé děti a těhotné
 • jednoduchou a zároveň účinnou metodu
 • koupíte na každém lékárenském e-shopu (Bude je mít skladem možná i lékárna, pokud jsou alespoň malinko alternativně ladění nebo objednají do druhého dne)

 

“Líbí se mi Schüsslerovy soli, dle testů jsem je začala používat a nechala jsem si asi po půl roce udělat krevní obraz a pan doktor byl sám velice překvapen, že ač je mi 50 let pryč, tak moje výsledky krve byly naprosto vynikající a i se tak cítím. Tato metoda léčení je jednoduchá a nezatěžuje organismus. Doporučuji ji každému.”

 

 

“Díky webu homeoporadna.eu, jsem se dozvěděla spoustu informací o léčbě homeopatiky, ale především jsem se seznámila se Schüsslerovými solemi. Vyzkoušela jsem je a spolu s homeopatiky je doporučuji všem kolem sebe. Velice mi pomáhají vždy když potřebuji. Úspěšně jsem se zbavila bolestí dásní (když ani lékař si již se mnou nevěděl rady), pomohly mi při detoxikaci organismu a byl by to dlouhý seznam potíží, při kterých mi homeopatie a soli pomohly. Jsem moc ráda, že web homeoporadna.eu existuje a já mohu kdykoli web navštívit a najdu, zde co potřebuji. Zakoupila jsem si také e-book Domácí lékárnička a tabulku Schüsslerovy soli, které mám stále po ruce. Moc děkuji i za podnětná videa, která pravidelně sleduji a těším se na další.”

 

SCHÜSSLEROVY SOLI jsou jednoduše dokonalé pro samoléčbu = umí hodně pomoci, vystačíte si s minimem informací, jsou běžně k dostání a nemusíte se obávat, že něco pokazíte.

Jednoduchý návod, jak hned začít používat soli a být zdravější

 

Nejpodstatnější informace o solích jsem rozčlenila do 2 e-booků. V prvním (Schüsslerovy soli) porozumíte významu dané soli v těle a následuje seznam nemocí, které daná sůl léčí. Díky druhému e-booku (Vizuální diagnostika) si vyberete pro vás prospěšnou sůl podle obličeje.

 

 

To ještě není zdaleka vše

 

  Získáváte k balíčku ZDARMA  BONUS navíc v hodnotě 350 Kč: e-book Soli podle onemocnění. Zejména na začátku oceníte jeho praktičnost. Nemoci jsou seřazeny abecedně au každé nemoci uvádím nejpoužívanější směs. Uvedu příklad. Máte rýmu a jako úplný začátečník potřebujete hned jasnou odpověď, jaké soli vám pomohou. Tady u rýmy najdete směs solí 3 a 8 (č. 3 Ferrum phosphoricum a č. 8 Natrium chloratum). Nyní víte vše potřebné.

 

Soli podle onemocnění

 

To mě zajímá.

 

Více se dozvíte ZDE>>.

error: Content is protected !!