Máma a žlučník

 

Potíže se žlučníkem měla máma dlouhá léta. Věděla, že nesmí jíst čerstvý česnek, zralé hrušky a sníst přepálené tuky. Často ji potíže vyvolal i alkohol. Dala si skleničku jen při oslavě narozenin nebo na Vánoce.

 

 

Už od dětství si pamatuji, že v naší domácí lékárničce měla máma vždy Febichol (lék na žlučník). To jsem ještě ani nestudovala farmacii a díky mámě jsem věděla, že to jsou léky na žlučník. Ještě si pamatuji, že jsme doma měli čajovou směs, kterou si máma vařila, když jí bylo špatně od žlučníku. Jako dítě jsem to chtěla aspoň ochutnat, dodnes si pamatuji tu hroznou hořkou chuť.

 

Homeopatie

 

Když jsem začala studovat homeopatii, poradila jsem mámě, která homeopatika jí pomohou. Kuličky tehdy žlučník uklidnily a máma měla pár let klid. Už dlouho nežiji s rodiči a mámu nějak nenapadne se mě zeptat. Doma nejste prorokem :-). Když jsem jednou přijela na návštěvu, oznámila mi, že jde na operaci, že mám na ni v daný den myslet.

 

Operace žlučníku

 

Zajímalo mě, co ji trápí a s čím na operaci jde. Delší dobu ji trápil žlučník a šla tedy k lékaři. Poslali ji na vyšetření a našli ji žlučníkové kameny. Z pohledu lékařů byla nutná operace. Někdy je opravdu operace to nejlepší řešení, tady mi to přišlo ukvapené. Zkusila jsem mámě navrhnout užívat homeopatika. Chtěla jsem, aby operaci nemusela podstoupit.

 

Co jsem mámě doporučila

 

Nejedná se zde o konstituční léčbu, spíš akutní doporučení. Máma typově odpovídá homeopatiku Sepia. Doporučila jsem jí tedy užívat Sepii 30 CH 1 x denně a k tomu homeopatikum Chelidonium 15 CH 2 x denně. Chelidonium si může vzít také kdykoliv při potížích – když jí bude těžko a nevolno. Brát po 10 minutách do úlevy.

 

Termín operace žlučníku

 

Operace byla naplánovaná za jeden nebo dva měsíce. Máme užívala homeopatika podle mého doporučení a bylo jí lépe. Termín operace ovšem zrušit nechtěla, to se nemůže, na operaci musí. Jednou se domluvili, co by tomu řekli.

 

Kameny se ve žlučníku nenašly

 

Máma nastoupila do nemocnice a operaci podstoupila. Bylo ji řečeno, že ve žlučníku byl pouze písek. Máma se tedy zeptala, zda je možné, že po užívání homeopatik kamínky rozpadly. Této otázky pak ale litovala. Lékař se na ni obořil a vynadal jí.

 

Žlučové kameny

 

Homeopatika mohou být u žlučových kamenů velmi užitečná. Jaká homeopatika se u žlučových kamenů užívají najdete v e-booku Žlučník a homeopatie. Najdete zde popis jednotlivých homeopatik a také dávkování.

Když zveřejňuji tento článek, musím se smát. Téma žlučníku ke mně přichází ze všech stran. Přála jsem mámě k narozeninám a při řeči se mě ptá: „Můžu mít žlučníkové problémy, když už nemám žlučník?“. Ano, MŮŽEŠ.

Žlučník nám optimálně nedávkuje žluč (chybí zásobník) a můžeme mít potíže s trávením. Také odstraněním žlučníku neřešíme potíže s ním související (dráha žlučníku) – bolest hlavy, bolest pod pravou lopatkou, kyčlí…

 

 

JAK MÍT ŽLUČNÍK BEZ POTÍŽÍ A VYHNOUT SE OPERACI

Jak můžete přírodní cestou dosáhnout nemožného

 

⇒ Kdo zažil žlučníkovou koliku, tu šílenou bolest, ví, o čem mluvím. V tu chvíli rád půjde pod nůž a bude souhlasit úplně s čímkoliv, hlavně aby to přestalo tak strašně bolet. Když zaberou prášky na křečovitou bolest, pak teprve zvažujeme, jestli není i nějaké jiné řešení než operace.

⇒ Žlučník je malinký váček u jater a je pro nás důležitý, i když bez něj se žít dát. Žlučník podle jídla přesně dávkuje, kolik žluči se má na trávení uvolnit. Když není, není i přesný dávkovač. Často se stává, že i po jeho odstranění žlučníku potíže setrvávají – nevolnosti, těžko.

⇒ Pokud pomineme situaci, kdy je operace jediné možné řešení, pomoci mohou i homeopatika. Mám na mysli situace s občasnou bolestí, která odezní, kamínky, které nebrání odchodu žluči nebo takovou tu typickou žlučníkovou nevolnost po některých potravinách.

⇒ Se žlučníkem (jeho nedostatečnou funkcí) souvisí i další potíže, které si s ním nespojíme. Buzení kolem půlnoci, bolesti hlavy za očima, v čele nebo ve spáncích, bolesti pod pravou lopatkou, problémy s kyčlemi, ekzémy…

 

Mám pro vás řešení, jak se vyhnout operaci

 

Jmenuji se Ludmila Spáčilová a homeopatii se věnuji už přes deset let. Poprvé jsem ji potkala na farmaceutické fakultě v roce 1991 jako volitelný předmět. Pozdější druhé setkání s homeopatií mě natolik uchvátilo, že jsem nakonec svlékla bílý plášť a stala se homeopatkou na plný úvazek. V naší rodině jsem „černou ovcí“, protože jediná vlastním svůj žlučník. Sama jsem zažila nepříjemné chvilky, kdy mi žlučník dával najevo, že takhle tedy ne. Nelíbila se mu moje sebelítost (častěji je to agrese) a mým favoritem je Chelidonium majus 15 CH.

Když mi máma před lety oznámila, že jde na operaci žlučníku, zkusila jsem jí aspoň doporučit Chelidonium a řekla, že třeba operaci nebude potřebovat. Zákrok byl naplánovaný za dva měsíce, a tak tedy šla (To se „musí“ přece.). Nikomu nebylo divné, že původní kamínky tam už nebyly. Ale znáte to, nikdo není doma prorokem, jak říká staré přísloví.
PŘÍNOS E-BOOKU ŽLUČNÍK A HOMEOPATIE

 

  • Hravě si vyberete to nejlepší homeopatikum pro vás
  • Zažijete, jak malá kulička umí zatočit s velkou bolestí
  • Pokud je operace už na spadnutí, pak zde najdete také návod, jak urychlit regeneraci
  • Návod jak dát žlučovým kamenům konečně sbohem
  • Potěší vás nejen můj e-book, ale i další skvělé bonusy
  • Potíže stále dokola jsou otravné, zatočte s nimi, aby se už nevracely
  • Můžete se dokonce vyvléci z obávané operace
  • V e-booku objevíte tip i na žlučové polypy
  • Budete vědět, kterou Schüsslerovou solí to žlučníku osolíte

 

CO ŘÍKAJÍ ČTENÁŘI E-BOOKU

 

„Dobrý den, zakoupila jsem si Váš e-book o žlučníku, a je opravdu skvělý. Přesně na mě sedí popis, kdy já jsem nechápala, proč žlučník, když jsem takový kliďas. Prostě to v sobě taky dusím…. A mými problémy je hlavně tlak v podžebří na pravé straně a nadmutí v podbřišku. To nadýmání mně trápí pořád, taky občas mírná zácpa. Ale teď prosím o zodpovězení dotazu, mám pocit, že na mně sedí k posílení žlučníku hlavně Sepia, a protože dané homeopatikum mám doma.“

 „Zdravím Vás, Ludmilo, moc Vám děkuji za zaslaný náramek a e-book Žlučník a homeopatie. Inspirovala jsem se díky němu mnoha zajímavými poznatkya zakoupila v lékárně Vámi doporučované homeopatikum Chelidonium majus 5 ch. Již beru více jak týden a cítím se dobře. Mám již pět let žlučníkové kameny, mírně ztučnělá játra a 2 cysty na játrech. První záchvat po smrti mamky a nyní až po 5 letech a zase po smrti tatínka. Mezitím 5 let klid a jedla jsem celkem vše, na co byla chuť. Myslím, že v mém případě zapůsobil na žlučník zejména stres a v podstatě i vztek, důvody k tomu byly dlouhodobé. Poté samozřejmě i strava. Strávila jsem před měsícem pár dní v nemocnici právě kvůli žlučníkové kolice. Myslím, že je konečně na čase začít na sobě pracovat, mít se ráda, naučit se ovládat některé emoce a v neposlední řadě být pohodovou mámou pro svého osmiletého syna 😊. V nemocnici mi samozřejmě doporučili žlučník vyjmout a již mám i termín zákroku a to na 20. října. Rozhodla jsem se dle Vašich doporučení zákrok odložit a dopuju se mimo jiné ostropestřcem mariánským a dalším bylinným výrobkem – INTOCEL. K tomu samozřejmě přísná dietka 😊Cítím se už mnohem lépe, přebytečná kila jdou dolů a tak pevně věřím, že jsem na dobré cestě. Cca za 2 měsíce zkusím znovu ultrazvuk a uvidíme, zda-li se se mé trávicí orgány zotavují… Věřím, že ano, protože vše je v hlavě…😊“

„Dobrý den paní Liduško, teď mám objednaný a už i zaplacený e-book žlučníku, tak se na něj moc těším! Děkuji za všechno, co pro nás děláte, vím, že vás to baví, že to máte i jako zdroj výdělku, což je samozřejmé, dáváte do toho spoustu času a energie, ale děláte to srdíčkem a lidi z naší malé ale krásné české zemičky potřebují vědět víc, než jen že fungují léky z lékáren. A vy to vše umíte moooc hezky a srozumitelně sepsat :-). Přeji Vám hezké, láskyplné dny, ať se vám vše daří a máte radost ze své tvořivosti.“ „Užívala jsem podle návodu v e-booku Žlučník a homeopatie Lycopodium clavatum a operaci jsem se vyhnula. Děkuji“

 

 

E-book Žlučník a homeopatie

 

E-book Žlučník a homeopatie jsem napsala i pro homeopatické laiky. Najdete zde kapitolu na posílení žlučníku (dráhy žlučníku), popisy homeopatik na žlučové kameny i polypy. Také budete vědět, které homeopatikum použít u akutní bolesti. U každého homeopatika najdete dávkování i potenci (číslo na obalu homeopatika).

 

 

 

V e-booku Žlučník a homeopatie také najdete doporučení, jaká homeopatika si vzít, pokud je operace nutná.

 

error: Content is protected !!