Vyčerpání a únava

 

Místo zpomalení často zařadíme kvalt

 

V představách si krásně malujeme, jak to letos půjde jak po másle a konečně to bude v pohodě. Někdo už je poučený snílek a rovno řekne, to zase bude, ať je to už za námi. Ať to máte tak nebo tak (nebo něco mezi), často cítíme na sobě únavu. Není se čemu divit. Zkracující se den nás nabádá zpomalit a my místo toho pracujeme jako po celý rok, a ještě nakupujeme dárky, gruntujeme, pečeme…

 

 

Zpomalit

 

Rada zpomalit, udělat opravdu to nutné, je pro vás asi spíš k smíchu. To nejde. Nikdo to za mě neudělá. To musím… Rozumím vám. Navíc pak ještě slyšíme v rádiu, tak přidej víc. Necháváme se strhnout a kmitáme, běháme… Pak jsme unavení, to má logiku.

 

 

Je to na vás

 

Nechám na vás, jak to letos uděláte. Můžete poslechnout své tělo nebo se nechat strhnout okolím. Nejsem tu od toho, abych vám radila a poučovala vás. Na to máte určitě kolem sebe dost dobrodinců nebo si vystačíte s kritikou i sami.

 

 

Únava a Schüsslerovy soli

 

Mám v plánu napsat e-book na téma únavy a najdete v něm potom doporučení, jaké Schüsslerovy soli vám pomohou udržet se v kondici. Zatím ho mám v hlavě, ale příští rok bych svůj nápad chtěla zrealizovat. Kdo dnes není unavený a bez energie? Myslím, že bude pro mnohé velkým pomocníkem. Pokud sledujete mé e-maily, budete informováni. Pokud ne, můžete se k odběru přihlásit kliknutím na obrázek níže (www.homeoporadna.eu/blog/).

 

 

Homeopatika u vyčerpání

 

Na únavu je nejlepší odpočinek, to vám radí i váš selský rozum a já s ním souhlasím. Pomoci vám mohou i homeopatika a níže najdete tipy na 3 velmi častá. Zejména první (Phosphoricum acidum) můžete brát jako možnost první volby.

 

 

Phosphoricum acidum 15 CH

 • můžete po něm sáhnout, i když vše nesedí
 • velká slabost a vyčerpání
 • ponurá nálada, smutek
 • nechuť mluvit a sdílet
 • touha po sycených nápojích
 • chuť na ovoce a sladkých nápojích

 

 

Kalium phosphoricum 15 CH

 • zejména psychické vyčerpání
 • zapomínání a problém přemýšlet
 • slabost a únava ( z práce, starostí)
 • podrážděnost z únavy

 

 

Sepia 15 CH

 • pocit vyždímanosti
 • nejprve velká podrážděnost, pak až apatie
 • touží po samotě
 • pomáhá pohyb (cvičení, ale i úklid)
 • časté žlučníkové potíže nebo močového systému

 

 

Dávkování:

 

Pokud jste unavení, vyberte si homeopatikum, které na vás nejvíce sedí. Užívejte ráno 1 globuli.

 

 

E-book Domácí lékárnička

 

Potřebujete jednoduchý návod, jak začít s homeopatií? Napsala jsem přímo pro vás manuál Domácí lékárnička. V čem je jiný, máte už doma mnohé homeopatické knihy? Je bez zbytečné omáčky a jde rovnou k věci. Neztrácíte se v přemíře informací. Oceníte zejména bonusy a to hlavně Seznam k nákupu. Na tom většina pohoří. Chcete začít a doma homeopatikum není – tak to zase odložíte. S mým e-bookem Domácí lékárnička to teď zvládnete, budete vědět, která homeopatika doma mít ve své homeopatické lékárničceVíce informací ZDE>>.

 

 

Přehled všech mých manuálů k samoléčbě

 

Jsem autorkou mnohá návodů, jak si můžete pomoci. Jedním z nich je Domácí lékárnička, patří mezi ty velmi oblíbené. Stovky čtenářů má také balíček e-booků o Schüsslerových solích (Více ZDE>>.) a ženy také rádi sáhnou po novince 2018 – Krásná v každém věku (Více ZDE>>.) – nedivím se. Která z nás netouží po kráse? Navíc se zároveň zlepšujete zdraví. Napsala jsem i specifické návody u hemoroidů a žlučníku. Přehled všech produktů ZDE>>.

 

 

Pod tlačítky níže se můžete podívat na další díly seriálu. Budu je postupně zveřejňovat.

 

 

 

 

 

Kouzelný čas

O Vánocích se říká, že je to kouzelný čas. My dospělí to tak často už nevnímáme, ale pro děti určitě. Já udělala něco nezvyklého (většinou mám potřebu se dost řídit rozumem), koupila jsem si návod, jak dělat rituály – kouzla 😊. Lucii znám už delší dobu, proto jsem se nechala zlákat. Nelituji toho a těším se, jak si postupně tyto rituály udělám.

Můžete se přidat ZDE>>.