Komplikace u koronavirové infekce a homeopatie ~ Homeoporadna

Komplikovaný stav

 

Přeji všem, abyste tato doporučení vůbec nepotřebovali. Jsou určena pro komplikované případy a nejsou z mojí hlavy. Rozhodla jsem se tyto informace šířit dál, aby se dostaly k více lidem a mohly víc pomoci.

 

 

Specifika epidemie (i koronaviru)

 

Homeopatie není na nemoci. Homeopatika se vybírají na individuální příznaky potíží. U epidemie je situace malinko odlišná. Dá se říct, že síla infekce je silnější než naše individualita a na většině populace stačí výběr z pár druhů homeopatik – genus epidemicus. Tomuto tématu jsem napsala článek Epidemie a homeopatie.

 

 

4 základní homeopatika epidemie koronaviru

 

Bude se nyní opakovat, tuto informaci jsem zveřejnila už předešlých článcích. Ať to nemusíte dohledávat, vložím vám je znovu.

 

Arsenicum album

– zimomřivost

– teplo pomáhá a ulevuje

– strach a obavy (nejvíc v noci)

– zvracení, průjem, kašel

 

 

Gelsemium sempervirens

 

– extrémní vyčerpanost (třes)

– slabost, ospalost, těžká víčka

– není žízeň

 

 

Bryonia alba

 

– potřeba absolutní nehybnosti

– velká žízeň

– pocení (ulevuje)

– únava

 

 

Eupatorium perfoliatum

 

– pocit rozlámanosti

– bolesti svalů, kloubů, kostí

– žízeň (chuť studenou vodu)

– bolest očí

 

 

Jak si homeopatikum vyrobit – namnožit

 

Homeopatika jsou nyní vyprodaná a já jsem vám v posledním článku dala dva tipy, jak si homeopatikum připravit. První je příprava tinktury z kuličky homeopatika a ta druhá možnost je papírková metoda. Pokud jste jej nečetli, klikněte ZDE>>.

 

 

Komplikované případy infekce koronaviru

 

Rozhodla jsem se vám předat základní informace o dvou homeopaticích, která budou přínosná, pokud infekce koronavirem bude mít vážný průběh. Homeopaté doporučují tato dvě homeopatika: Camphora a Antimonium arsenicosum.

 

 

Camphora

 

 • výrazný pocit zimy a celkového prochladnutí těla
 • obliče bledý a studený
 • dušnost
 • tělo při dotyku studené jako kus ledu
 • studený pot, zima zhoršuje (i když chce být odkrytý)
 • úzkost
 • stavy šoku a kolapsu

 

 

Antimonium arsenicosum

 

 • při komplikaci ve formě oboustranného zápalu plic
 • velké množství hlenu v plicích
 • zhoršené dýchání, dušnost
 • zhoršení po jídle a vleže
 • časté u starších pacientů
 • srdeční potíže
 • zánět očí
 • otok obličeje

 

 

Finanční poděkování

 

V e-mailech jste mi psali milé řádky, že vás mé příspěvky uklidnily. Věřím, že i tyto poskytnuté informace vám dodají klid, který je také léčivý. Přeji hodně zdraví a síly v této náročné době. Máte chuť mě finančně podpořit nebo poděkovat za informace, které na svém webu zveřejňuji? Pak máte moje velké poděkování. Platbu můžete provést ZDE>>.

 

 

Základní návod k samoléčbě

 

Mnozí z vás homeopatii vůbec neznají. Základní homeopatie epidemie (Gelsemium, Bryonia a Arsenicum) jsou velmi častá u mnoha potíží. Proto jsou všechny 3 součástí i mého e-booku Domácí lékárnička. Srozumitelnou a stručnou formou vám pomohu začít homeopatii používat na běžné potíže (rýma, kašel, úraz, bolest, průjem…). Více informací ZDE>>.

 

 

Bezoplachová dezinfekce – Eurona

 

Potřebujete dezinfekci a sklady jsou vyprodané? Mám pro vás dobrou zprávu. Eurona na základě doporučené receptury WHO Eurona spustila výrobu bezoplachové dezinfekce COVIDOR (ruce a povrchy). Je zde velký zájem, o prodej zatím probíhá nárazově. Více informací o aktuální situaci sdílím ZDE>>.

Dne 30.3. od 11:00 je spuštěn podej dalších balení COVIDORU.

Spektrum účinku: bakterie, plísně a viry (SARS-CoV-2, Acinetobacter, Pseudomonas, Klebsiella, Staphylococcus aureus, Kocuria rhizophila, Candida Albicans, coronavirus, MERS, , influenza A virus H1N1, MHV, TGEV).

Nevysušuje pokožku – obsahuje glycerin. Není určený k ošetření povrchů. Nevhodný pro děti do 3 let.

Více informací najdete na mém webu: www.uklideko.cz nebo přímo na samostatné stránce věnované dezinfekci v Euroně: https://uklideko.cz/eurona-dezinfekce-anti-covid/.

 

 

 

 

Přehled všech mých manuálů k samoléčbě

 

Jsem autorkou mnohá návodů, jak si můžete pomoci. Jedním z nich je Domácí lékárnička, patří mezi ty velmi oblíbené. Stovky čtenářů má také balíček e-booků o Schüsslerových solích (Více ZDE>>.) a ženy také rádi sáhnou po novince 2018 – Krásná v každém věku (Více ZDE>>.) – nedivím se. Která z nás netouží po kráse? Navíc si zároveň zlepšujete zdraví. Napsala jsem i specifické návody u hemoroidů a žlučníku. Přehled všech produktů ZDE>>.