Kde koupit Schüsslerovy soli

Častý dotaz

Opakovaně dostávám otázku, kde se dají Schüsslerovy soli koupit. Odpovídám, že se prodávají se v lékárnách. Jedná se o registrované přípravky, možnost prodeje mají pouze lékárny.

Špatná zkušenost

Mnoho lidí se na mne obrací se špatnou zkušeností. Navštívili lékárnu nebo i více lékáren a slyšeli pouze: “Nemáme.”, “To nejde objednat.”, “V lékárně Schüsslerovy soli nelze koupit.”… Ptáte se mne, ve které lékárně Schüsslerovy soli mají, jste dokonce ochotni si přijet i do Prahy.

Kde udělali soudruzi chybu?

Jsem lékárnice a moc nerozumím, proč nastávají tyto situace. To, že produkt neznám, neznamená, že jej nemůžu zajistit a udělat klientovi radost. Zároveň se omlouvám všem vstřícným magistrám a lékárenským asistentkám, které buď Schüsslerovy soli znají nebo se snaží vyjít vstříc. Dostanou se ke mně pravděpodobně pouze negativní zkušenosti. Věřím, že se vám to stává pouze výjimečně.

Manuál k objednání

Pracovala jsem ještě nedávno v lékárně a poradím vám, co usnadní nalezení Schüsslerových solí a jejich objednání. Lékárny zásobují různí distributoři a dva velké z nich vedou  Schüslerovy soli – Phoenix a Alliance Healtcare. Je málo pravděpodobné, aby lékárna ve vašem okolí alespoň u jednoho z nich zboží neodebírala.

Co zadat do vyhledávače

Nejsnadnější je do vyhledávače (přístup má pouze lékárna) zadat začátek názvu No. nebo také zkratku DHU (je součástí názvu všech Schüsslerových solí). Pak se zobrazí všechny Schüsslerovy soli, které daný dodavatel má skladem. Aktuálně mi není znám žádný výpadek, všechny by měly být k dispozici.

Možnost e-shopu

Mnoho lékáren má i vlastní e-shopy. Sortiment je zde automaticky aktualizovaný. Pokud jste zvyklí nakupovat přes internet, neměl by nastat žádný problém. Můžete do vyhledávače zadat No. nebo DHU (zmiňuji v odstavci výše) a vyfiltrují se vám všechny Schüsslerovy soli. Také existuje e-shop www.kezdravi.cz, který se specializuje na homeopatika, Schüsslerovy soli, Bachovy esence a další alternativní produkty. Najdete na tomto webu i mnohé rady a tipy, mohou vám být užitečné. Věřím, že vám můj návod pro lékárníky usnadní jejich nákup.

 

Ještě jste o Schüsslerových solích neslyšeli?

Co jsou to Schüsslerovy soli, k čemu slouží, více o metodě a výrobě a také si

můžete ZDARMA stáhnout tabulku a leták.  Více se dozvíte ZDE>>.

 

E-booky

Chtěli byste se o solích dozvědět více? Sami si vybrat ty soli, které vaše tělo potřebuje? Napsala jsem e-booky Schüsslerovy soli a Vizuální diagnostika. Více o těchto e-boocích se do zvíte ZDE>>.

Schüsslerovy soli

Vizuální diagnostika