Kde koupit Schüsslerovy soli ~ Homeoporadna

Častý dotaz

 

Opakovaně dostávám otázku, kde se dají Schüsslerovy soli koupit. Odpovídám, že se prodávají se v lékárnách. Jedná se o registrované přípravky, možnost prodeje mají pouze lékárny.

 

 

Špatná zkušenost

 

Mnoho lidí se na mne obrací se špatnou zkušeností. Navštívili lékárnu nebo i více lékáren a slyšeli pouze: “Nemáme.”, “To nejde objednat.”, “V lékárně Schüsslerovy soli nelze koupit.”… Ptáte se mne, ve které lékárně Schüsslerovy soli mají, jste dokonce ochotni si přijet i do Prahy.

 

Kde udělali soudruzi chybu?

 

Jsem lékárnice a moc nerozumím, proč nastávají tyto situace. To, že produkt neznám, neznamená, že jej nemůžu zajistit a udělat klientovi radost. Zároveň se omlouvám všem vstřícným magistrám a lékárenským asistentkám, které buď Schüsslerovy soli znají nebo se snaží vyjít vstříc. Dostanou se ke mně pravděpodobně pouze negativní zkušenosti. Věřím, že se vám to stává pouze výjimečně.

 

 

Manuál k objednání

 

Pracovala jsem ještě nedávno v lékárně a poradím vám, co usnadní nalezení Schüsslerových solí a jejich objednání. Lékárny zásobují různí distributoři a dva velké z nich vedou  Schüslerovy soli – Phoenix a Alliance Healtcare. Je málo pravděpodobné, aby lékárna ve vašem okolí alespoň u jednoho z nich zboží neodebírala.

 

Co zadat do vyhledávače

 

Nejsnadnější je do vyhledávače (přístup má pouze lékárna) zadat začátek názvu No. nebo také zkratku DHU (je součástí názvu všech Schüsslerových solí). Pak se zobrazí všechny Schüsslerovy soli, které daný dodavatel má skladem. Aktuálně mi není znám žádný výpadek, všechny by měly být k dispozici. Pokud zadají do vyhledávače slova „Schüsslerovy soli“ nebo „Schüssler“ či „soli“, nic jim to nenajde – tyto slova nejsou v názvu soli.

 

Možnost e-shopu

 

Mnoho lékáren má i vlastní e-shopy. Sortiment je zde automaticky aktualizovaný. Pokud jste zvyklí nakupovat přes internet, vyhnete se slovu „NEMÁME“. Můžete do vyhledávače zadat No. nebo DHU (zmiňuji v odstavci výše) a vyfiltrují se vám všechny Schüsslerovy soli. Doneslo se mi (píšete mi), že máte skvělé zkušenosti s GigaLékárnou (nejlepší ceny, vstřícnost, rychlost). Oslovila jsem ji a na navázala spolupráci. Připravili pro vás například stránku, kde si můžete rovnou „vyklikat“ seznam k nákupu (Domácí a Cestovní lékárnička) – to jsou bonusy k e-bookům.

 

 

 

E-booky o Schüsslerových solích

 

Chtěli byste se o solích dozvědět více? Sami si vybrat ty soli, které vaše tělo potřebuje? Napsala jsem e-booky Schüsslerovy soli a Vizuální diagnostika. Jsou určeny pro laiky a začátečníky. Více o těchto e-boocích se do zvíte ZDE>>.

 

 

Přehled všech mých manuálů k samoléčbě

 

Jsem autorkou mnohá návodů, jak si můžete pomoci. Jedním z nich je Domácí lékárnička, patří mezi ty velmi oblíbené. Stovky čtenářů má také balíček e-booků o Schüsslerových solích (Více ZDE>>.) a ženy také rádi sáhnou po novince 2018 – Krásná v každém věku (Více ZDE>>.) – nedivím se. Která z nás netouží po kráse? Navíc si zároveň zlepšujete zdraví. Napsala jsem i specifické návody u hemoroidů a žlučníku. Přehled všech produktů ZDE>>.

 

 

Ekologická šetrnost

 

Často se setkávám s tím, že lidé, kteří se léčí homeopaticky, přistupují jinak také ke stravě, přírodě a často se zajímají o věci nebem a zemí. Pokud se chcete chovat ohleduplně k přírodě a také i k sobě, podívejte se na můj web www.uklideko.cz. Najdete zde zajímavé informace o ekologicky šetrné drogerii, která neobsahuje fosfáty, formadehyd, chlór a ani perboráty. Oceňuji na Euroně její účinnost, nízké ceny a taká ty opravdu úchvatné vůně. Ještě tuto ekologicky šetrnou drogerii neznáte? Klikněte pro více informací na obrázek níže nebo ZDE>>.