Každá z 12 životně důležitých solí hraje významnou roli v našem těle, jednoduše se bez žádné z nich neobejdeme a jednou z nich je také Calcium fluoratum. Možná tuto sůl znáte jako homeopatikum, ale to nevadí. Schüsslerovy soli vyšly z homeopatie a mají k ní velmi blízko, i když to není totéž.

Ať už se jedná o nesnesitelné bolesti, bradavice, kloubní potíže, prasklinky, vrásky nebo například ječné zrno, budete jedničku milovat!

1 – Calcium fluoratum – elasticita

Nachází se zejména v zubní sklovině, kostech a pokožce. Nejvíce jej najdeme v elastických tkáních. Hraje významnou úlohu u krevního oběhu, udržuje elastičnost cév a také ovlivňuje resorpci cévních usazenin. Ovlivňuje štítnou žlázu, zpevňuje zubní sklovinu a napomáhá tvorbě zubů. Udržuje také pružnost těla (svalů, vazů, tkání).

Tip pro vás

Synonymem pro tuto sůl je ELASTICITA. Jejím doplněním zlepšíme elasticitu cév, léčíme nebo předcházíme křečovým žilám. Není to jen zdravotní problém, mnohdy ženy víc trápí ta estetická stránka (Chceme krásné nohy… ). Doplňte tělu sůl č. 1. Nedostatek soli se také projevuje předčasným stárnutím, tvorbou vrásek (Chceme vypadat mladě, svěže… ). Dodáním této soli zlepšíme hojení jizev, působíme preventivně na strie. Trápí vás ztvrdlá kůže, mozoly nebo kuří oka? Doplňte tělu jedničku. Máte křehké nehty? Třepí se vám konečky vlasů? Budu se opakovat – doplňte si sůl č. 1.

Nechci zapomenout ani na muže. Sport je jim bližší a může dojít k úrazu. U natažených či natržených vazů touto solí urychlíte regeneraci.

Soli s obsahem vápníku působí pomalu, doporučuji užívat dlouhodobě – čtvrt nebo půl roku.

Dávkování

Obvyklá dávka je 1 tableta 3-6 x denně.

Tablety vložte do úst pod jazyk a nechte pomalu rozpustit.

MINIKURZ ZDARMA

Máte chuť poznat blíže soli a být ZDRAVĚJŠÍ, MÍT VÍC ENERGIE a být KRÁSNĚJŠÍ?

Jste tomu blíže, než si myslíte 💙.

VÍTE, ŽE ZA KAŽDIČKOU NEMOCÍ SE SKRÝVÁ NEDOSTATEK ŽIVOTNĚ DŮLEŽITÉ SOLI?

 

Připravila jsem pro vás MINIkurz ZDARMA. Nejprve spolu projdeme 5 lekcí, které vám zaberou opravdu pár minut. Dozvíte se odpovědi na otázky:

❓ Víte, proč jsou 1 a 11 na krásu?

❓ Víte, proč je 3 na imunitu?

❓ Víte, proč květinářce chybí 4?

❓ Víte, proč mít doma 3 a 4 u nachlazení?

❓ Víte, proč je 7 šťastná?

 

Všechny lekce jsou přístupné od první chvíle (Jakmile obdržíte přístupy e-mailem.). To ještě není vše. V každé lekci na vás čeká překvapení – 4x DÁREK a 1 SKVĚLÝ TIP.

To stále není vše. Po 5 dnech naše jízda pokračuje e-mailovým kurzem a poznáte další tipy, zajímavosti a soli. 

Skvělá zpráva je, že základních solí je pouze 12! Díky tomu je tato metoda přímo dokonalá i pro laiky:

– soli nemají nežádoucí účinky

– jsou vhodné od narození

– mohou je těhotné i kojící maminky

Pojďte se mnou DO TOHO. Nemáte co ztratit!

error: Content is protected !!