Schüsslerova sůl č. 1 - Calcium fluoratum - elasticita a pružnost

1 – Calcium fluoratum – elasticita

Nachází se zejména v zubní sklovině, kostech a pokožce. Nejvíce jej najdeme v elastických tkáních. Hraje významnou úlohu u krevního oběhu, udržuje elastičnost cév a také ovlivňuje resorpci cévních usazenin. Ovlivňuje štítnou žlázu, zpevňuje zubní sklovinu a napomáhá tvorbě zubů. Udržuje také pružnost těla (svalů, vazů, tkání).

Tip pro vás

Synonymem pro tuto sůl je ELASTICITA. Jejím doplněním zlepšíme elasticitu cév, léčíme nebo předcházíme křečovým žilám. Není to jen zdravotní problém, mnohdy ženy víc trápí ta estetická stránka (Chceme krásné nohy… ). Doplňte tělu sůl č. 1. Nedostatek soli se také projevuje předčasným stárnutím, tvorbou vrásek (Chceme vypadat mladě, svěže… ). Dodáním této soli zlepšíme hojení jizev, působíme preventivně na strie. Trápí vás ztvrdlá kůže, mozoly nebo kuří oka? Doplňte tělu jedničku. Máte křehké nehty? Třepí se vám konečky vlasů? Budu se opakovat – doplňte si sůl č. 1.

Nechci zapomenout ani na muže. Sport je jim bližší a může dojít k úrazu. U natažených či natržených vazů touto solí urychlíte regeneraci.

Soli s obsahem vápníku působí pomalu, doporučuji užívat dlouhodobě – čtvrt nebo půl roku.

Dávkování

Obvyklá dávka je 1 tableta 3-6 x denně.

Tablety vložte do úst pod jazyk a nechte pomalu rozpustit.

Nyní je na českém trhu možnost zakoupit v lékárnách registrovaný léčivý přípravek. Pokud jej nemají skladem, rádi vám jej nejpozději do druhého dne objednají.

Pokud tuto novinku neznají, můžete jim napovědět, že název začíná No..

Sůl lze také objednat zde:

Lído,

děkuji za velmi přínosný e-book, který mi rozšířil obzory. S homeopatiky mám několikaleté úžasné zkušenosti, takže jsem s nadšením přivítala tkáňové soli. Oba e-booky krásně vedou k výběru tkáňové soli přímo na tělo. Každý si může podle nich snadno vybrat tu svou.

Přišla ke mně knížka Schüsslerovy soli.  Musím říct, že pro mě jako pro laika je napsána velice lidsky, prostě tak, že jsem si hned uvědomila, kterou sůl bych měla začít používat.

Je to kniha s velmi zajímavým obsahem – vřele doporučuji…

Nechce se vám učit vše okolo solí? Chcete si raději nechat poradit? Nyní je to snadné…

NOVINKA

Nyní si na mne můžete sáhnout ?. Tabulku s použitím Schüsslerových solí si stáhlo více než 16 000 zájemnců. Těší mne ten obrovský zájem a já se rozhodla tabulku s použitím solí vytisknout. Objednejte si tabulku a automaticky získáte i e-book Schüsslerovy soli – návod k použítí.