Schüsslerova sůl č. 7 - Magnesium phosphoricum - Homeoporadna.eu

7 – Magnesium phosphoricum – bolesti a křeče

Důležitý minerál v lidském organismu. Řádově polovinu najdeme v kostech, ale hraje významnou úlohu také ve svalech (hladkých i kosterních), nervech (zejména vegetativních), míše i mozku, červených krvinkách, v játrech a žlázách. Magnesium se účastní mnoha enzymatických procesů. Má vliv na srážlivost krve, srdeční činnost, snižuje cholesterol a působí antialergicky.

Tato sůl má díky svůmu způsobu podání přezdívku horká sedmička.

Tip pro vás

Hořčík máme spojený zejména s křečí, pokud ho máme málo, může se nedostatek projevit křečí. Je to i jedna z indikací, kdy můžeme sůl č. 7 Magnesium phosphoricum užívat. Křeč je bolestivá a nepříjemná, potřebujeme rychlou úlevu. A to je právě můj tip pro vás – rozpusťte deset tablet soli č. 7 Magnesium phosphoricum v hrníčku s horkou vodou a pomalu po doušcích postupně upíjejte. Výrazně urychlíte nástup účinku. Stejně můžete postupovat u kolikovitých bolestí. Pokud se jedná o koliku malého miminka, rozpusťte 1 tabletu v malém množství vody a dávejte po kapkách nebo po lžičkiách.

Já osobně mám skvělou zkušenost s tímto nápojem (10 tablet do horké vody), když chci spát a moje hlava je plná nápadů, myšlenek nebo případně obav. Rozpustím 10 tablet v horké vodě a postupně upíjím, krásně po soli č. 7 usnu.

Díky tomuto způsobu podání – horké vodě, získala tato sůl přezdívku HORKÁ SEDMIČKA.

Dávkování

Obvyklá dávka je 1 tableta 3-6 x denně.

Tablety vložte do úst pod jazyk a nechte pomalu rozpustit.

Nyní je na českém trhu možnost zakoupit v lékárnách registrovaný léčivý přípravek. Pokud jej nemají skladem, rádi vám jej nejpozději do druhého dne objednají.

Pokud tuto novinku neznají, můžete jim napovědět, že název začíná No..

Sůl lze také zakoupit přímo zde:

Lído,

děkuji za velmi přínosný e-book, který mi rozšířil obzory. S homeopatiky mám několikaleté úžasné zkušenosti, takže jsem s nadšením přivítala tkáňové soli. Oba e-booky krásně vedou k výběru tkáňové soli přímo na tělo. Každý si může podle nich snadno vybrat tu svou.

Přišla ke mně knížka Schüsslerovy soli.  Musím říct, že pro mě jako pro laika je napsána velice lidsky, prostě tak, že jsem si hned uvědomila, kterou sůl bych měla začít používat.

Je to kniha s velmi zajímavým obsahem – vřele doporučuji…

Nechce se vám učit vše okolo solí? Chcete si raději nechat poradit? Nyní je to snadné…

NOVINKA

Nyní si na mne můžete sáhnout ?. Tabulku s použitím Schüsslerových solí si stáhlo více než 16 000 zájemnců. Těší mne ten obrovský zájem a já se rozhodla tabulku s použitím solí vytisknout. Objednejte si tabulku a automaticky získáte i e-book Schüsslerovy soli – návod k použítí.