Každá z 12 životně důležitých solí hraje významnou roli v našem těle, jednoduše bez žádné z nich neobejdeme a jednou z nich je také Magnesium phosphoricum. Možná tuto sůl znáte jako homeopatikum, ale to nevadí. Schüsslerovy soli vyšly z homeopatie a mají k ní velmi blízko, i když to není totéž.

Ať řešíte nespavost, obavy, nervozitu, neklid, bolesti a obzvlášť ty křečovité nebo jste těhotná, budete sedmičku milovat!

7 – Magnesium phosphoricum – bolesti a křeče

Důležitý minerál v lidském organismu. Řádově polovinu najdeme v kostech, ale hraje významnou úlohu také ve svalech (hladkých i kosterních), nervech (zejména vegetativních), míše i mozku, červených krvinkách, v játrech a žlázách. Magnesium se účastní mnoha enzymatických procesů. Má vliv na srážlivost krve, srdeční činnost, snižuje cholesterol a působí antialergicky.

Tato sůl má díky svůmu způsobu podání přezdívku horká sedmička.

Tip pro vás

Hořčík máme spojený zejména s křečí, pokud ho máme málo, může se nedostatek projevit křečí. Je to i jedna z indikací, kdy můžeme sůl č. 7 Magnesium phosphoricum užívat. Křeč je bolestivá a nepříjemná, potřebujeme rychlou úlevu. A to je právě můj tip pro vás – rozpusťte deset tablet soli č. 7 Magnesium phosphoricum v hrníčku s horkou vodou a pomalu po doušcích postupně upíjejte. Výrazně urychlíte nástup účinku. Stejně můžete postupovat u kolikovitých bolestí. Pokud se jedná o koliku malého miminka, rozpusťte 1 tabletu v malém množství vody a dávejte po kapkách nebo po lžičkiách.

Já osobně mám skvělou zkušenost s tímto nápojem (10 tablet do horké vody), když chci spát a moje hlava je plná nápadů, myšlenek nebo případně obav. Rozpustím 10 tablet v horké vodě a postupně upíjím, krásně po soli č. 7 usnu.

Díky tomuto způsobu podání – horké vodě, získala tato sůl přezdívku HORKÁ SEDMIČKA.

Dávkování

Obvyklá dávka je 1 tableta 3-6 x denně.

Tablety vložte do úst pod jazyk a nechte pomalu rozpustit.

MINIKURZ ZDARMA

Máte chuť poznat blíže soli a být ZDRAVĚJŠÍ, MÍT VÍC ENERGIE a být KRÁSNĚJŠÍ?

Jste tomu blíže, než si myslíte 💙.

VÍTE, ŽE ZA KAŽDIČKOU NEMOCÍ SE SKRÝVÁ NEDOSTATEK ŽIVOTNĚ DŮLEŽITÉ SOLI?

 

Připravila jsem pro vás MINIkurz ZDARMA. Nejprve spolu projdeme 5 lekcí, které vám zaberou opravdu pár minut. Dozvíte se odpovědi na otázky:

❓ Víte, proč jsou 1 a 11 na krásu?

❓ Víte, proč je 3 na imunitu?

❓ Víte, proč květinářce chybí 4?

❓ Víte, proč mít doma 3 a 4 u nachlazení?

❓ Víte, proč je 7 šťastná?

 

Všechny lekce jsou přístupné od první chvíle (Jakmile obdržíte přístupy e-mailem.). To ještě není vše. V každé lekci na vás čeká překvapení – 4x DÁREK a 1 SKVĚLÝ TIP.

To stále není vše. Po 5 dnech naše jízda pokračuje e-mailovým kurzem a poznáte další tipy, zajímavosti a soli. 

Skvělá zpráva je, že základních solí je pouze 12! Díky tomu je tato metoda přímo dokonalá i pro laiky:

– soli nemají nežádoucí účinky

– jsou vhodné od narození

– mohou je těhotné i kojící maminky

Pojďte se mnou DO TOHO. Nemáte co ztratit!

error: Content is protected !!