Natrium phosphoricum ~ Homeoporadna

9 – Natrium phosphoricum – acido-bazická rovnováha

Tato sůl je užitečná zejména v mozkových a nervových buňkách, ve svalech, červených krvinkách a pojivových tkáních. Podílí se na vyloučení odpadních produktů výměny látkové, také se účastní obnovy buněk a krvetvorby. Ovlivňuje vodní hospodářství, reguluje pH (kyselost) v buňkách, podporuje snížení pH (kyselosti) v krvi. Reguluje hospodaření s tuky (emulgace tuků), odbourává cukry a tato alkalická sůl pomáhá upravit překyselený organismus (pH) – pufrovací systém.

Tip pro vás

Hodně se poslední dobou mluví o překyselení organismu. Pro naše tělo je životně důležité udržovat stálé prostředí. Pravděpodobně jste už slyšeli o kyselinotvorných a zásadotvorných potravinách. Naše navyklé způsoby stravování často dávají našemu tělu zabrat. Většina našeho jídelníčku zvyšuje kyselost  (kyselinotvorné potraviny) a náš organismus se s touto situácí umí dlouho vyrovnávat.

Když je ale něčeho moc, je toho příliš. Tělo je nuceno k navození rovnováhy využívat cesty, které nejsou pro naše zdraví ideální – například dochází k odvápnění kostí.

Jak tomu můžeme předcházet? Nejlepší je odstranit příčinu – omezit pití kávy, “bublinkové” nápoje a zařadit do jídelníčku zásodotvorné potraviny (zeleninu).

K navození správné acidobazické rovnováhy (odstranění překyselní organismu) vám účinně pomůže ze Scchüsslerových solí devitkaNo. 9 Natrium phosphoricum.

Překyselení organismu se může projevovat zažívacími potížemi (pálení žáhy, koliky, povlaky jazyka, průjmy), únavou, bolestmi kloubů, obezitouUsnadněte tělu cestu ke zdraví a vyzkoušejte sůl č. 9 Natrium phosphoricum.

Dávkování

Obvyklá dávka je 1 tableta 3-6 x denně.

Tablety vložte do úst pod jazyk a nechte pomalu rozpustit.

Nyní je na českém trhu možnost zakoupit v lékárnách registrovaný léčivý přípravek. Pokud jej nemají skladem, rádi vám jej nejpozději do druhého dne objednají.

Pokud tuto novinku neznají, můžete jim napovědět, že název začíná No..

Lído,

děkuji za velmi přínosný e-book, který mi rozšířil obzory. S homeopatiky mám několikaleté úžasné zkušenosti, takže jsem s nadšením přivítala tkáňové soli. Oba e-booky krásně vedou k výběru tkáňové soli přímo na tělo. Každý si může podle nich snadno vybrat tu svou.

Přišla ke mně knížka Schüsslerovy soli.  Musím říct, že pro mě jako pro laika je napsána velice lidsky, prostě tak, že jsem si hned uvědomila, kterou sůl bych měla začít používat.

Je to kniha s velmi zajímavým obsahem – vřele doporučuji…

Nechce se vám učit vše okolo solí? Chcete si raději nechat poradit? Nyní je to snadné…

NOVINKA

Nyní si na mne můžete sáhnout ?. Tabulku s použitím Schüsslerových solí si stáhlo více než 16 000 zájemnců. Těší mne ten obrovský zájem a já se rozhodla tabulku s použitím solí vytisknout. Objednejte si tabulku a automaticky získáte i e-book Schüsslerovy soli – návod k použítí.