Každá z 12 životně důležitých solí hraje významnou roli v našem těle, jednoduše bez žádné z nich neobejdeme a jednou z nich je také Natrium phosphoricum. Možná tuto sůl znáte jako homeopatikum, ale to nevadí. Schüsslerovy soli vyšly z homeopatie a mají k ní velmi blízko, i když to není totéž.

Ať už řešíte překyselení organismu, bolesti hlavy, obezitu, pálení žáhy, močové cesty, nevolnosti nebo třeba hemoroidy, budete devítku milovat!

9 – Natrium phosphoricum – acido-bazická rovnováha

Tato sůl je užitečná zejména v mozkových a nervových buňkách, ve svalech, červených krvinkách a pojivových tkáních. Podílí se na vyloučení odpadních produktů výměny látkové, také se účastní obnovy buněk a krvetvorby. Ovlivňuje vodní hospodářství, reguluje pH (kyselost) v buňkách, podporuje snížení pH (kyselosti) v krvi. Reguluje hospodaření s tuky (emulgace tuků), odbourává cukry a tato alkalická sůl pomáhá upravit překyselený organismus (pH) – pufrovací systém.

Tip pro vás

Hodně se poslední dobou mluví o překyselení organismu. Pro naše tělo je životně důležité udržovat stálé prostředí. Pravděpodobně jste už slyšeli o kyselinotvorných a zásadotvorných potravinách. Naše navyklé způsoby stravování často dávají našemu tělu zabrat. Většina našeho jídelníčku zvyšuje kyselost  (kyselinotvorné potraviny) a náš organismus se s touto situácí umí dlouho vyrovnávat.

Když je ale něčeho moc, je toho příliš. Tělo je nuceno k navození rovnováhy využívat cesty, které nejsou pro naše zdraví ideální – například dochází k odvápnění kostí. Jak tomu můžeme předcházet? Nejlepší je odstranit příčinu – omezit pití kávy, “bublinkové” nápoje a zařadit do jídelníčku zásodotvorné potraviny (zeleninu).

K navození správné acidobazické rovnováhy (odstranění překyselení organismu) vám účinně pomůže ze Schüsslerových solí devítkaNo. 9 Natrium phosphoricum. Překyselení organismu se může projevovat zažívacími potížemi (pálení žáhy, koliky, povlaky jazyka, průjmy), únavou, bolestmi kloubů, obezitouUsnadněte tělu cestu ke zdraví a vyzkoušejte sůl č. 9 Natrium phosphoricum.

Dávkování

Obvyklá dávka je 1 tableta 3-6 x denně.

Tablety vložte do úst pod jazyk a nechte pomalu rozpustit.

🍋 Člověk s nedostatkem fosforečnanu sodného (sůl č. 9 Natrium phosphoricum) nemusí trpět jen „kyselostí těla“ = narušenou acidobazickou rovnováhou. Můžeme se setkat i s kyselostí na psychické úrovni: podrážděnost, nevrlost, nespokojenost, netrpělivost a sklony k cholerickému chování. Většina lidí si běžně neuvědomuje spojitost mezi duševním stavem a aciditou těla.

Lidé s nedostatkem soli č. 9 mají sklony k negativnímu hodnocení sebe i svého okolí. Jsou nespokojení s vlastním životem a mají neustálý pocit, že se jim nic nedaří. Často jsou konfliktní ve vztahu, v práci a i na silnici se jim raději vyhnete.

👉Každopádně při dnešním životním stylu ji snad potřebuje každý. Mám na mysli naše stravování a také všudypřítomný stres. 

MINIKURZ ZDARMA

Máte chuť poznat blíže soli a být ZDRAVĚJŠÍ, MÍT VÍC ENERGIE a být KRÁSNĚJŠÍ?

Jste tomu blíže, než si myslíte 💙.

VÍTE, ŽE ZA KAŽDIČKOU NEMOCÍ SE SKRÝVÁ NEDOSTATEK ŽIVOTNĚ DŮLEŽITÉ SOLI?

 

Připravila jsem pro vás MINIkurz ZDARMA. Nejprve spolu projdeme 5 lekcí, které vám zaberou opravdu pár minut. Dozvíte se odpovědi na otázky:

❓ Víte, proč jsou 1 a 11 na krásu?

❓ Víte, proč je 3 na imunitu?

❓ Víte, proč květinářce chybí 4?

❓ Víte, proč mít doma 3 a 4 u nachlazení?

❓ Víte, proč je 7 šťastná?

 

Všechny lekce jsou přístupné od první chvíle (Jakmile obdržíte přístupy e-mailem.). To ještě není vše. V každé lekci na vás čeká překvapení – 4x DÁREK a 1 SKVĚLÝ TIP.

To stále není vše. Po 5 dnech naše jízda pokračuje e-mailovým kurzem a poznáte další tipy, zajímavosti a soli. 

Skvělá zpráva je, že základních solí je pouze 12! Díky tomu je tato metoda přímo dokonalá i pro laiky:

– soli nemají nežádoucí účinky

– jsou vhodné od narození

– mohou je těhotné i kojící maminky

Pojďte se mnou DO TOHO. Nemáte co ztratit!

error: Content is protected !!