Schüsslerova sůl č. 11 Silicea - HOMEOPORADNA.EU

11 – Silicea – vlasy, nehty, kůže

Zde se nejedná o sůl, ale o oxid křemičitý, je pro těla naprosto nepostradatelný. Podílí se na tvorbě kůže a sliznic, také nehtů, vlasů a kostí. Křemík je také obsažen v plicích, v lymfatických žlázách, v pojivových tkáních, v kloubní výstelce, v plotýnkách, na povrchu nervových vláken (ovlivňuje propustnost jejich membrán – vodivost) a mozku. Najdeme jej také v krvi, moči a žluči. Dostatek křemíku zabrání hromadění a ukládání odpadních látek a hnisu v tkáních. Někdy se mu říká “kondicionér” vaziva.

Tip pro vás

Křemík je pro naše tělo důležitý a jeho nedostatek se může například na tváři projevit vějířčitými vráskami u očí, povadlou kůží, ale i sklonem k akné.

Tato sůl, podobně jako sůl č. 1 Calcium fluoratum, je sůl pro “krásu”. Možná jste v minulosti užívali jako doplněk stravy křemík, aby byly vaše vlasy krásné a měli jste kvalitní nehty. To stejné platí i pro sůl č. 11 Siliceu.

Velmi užitečná je kombinace soli č. 1 Calcium fluoratum a č. 11 Silicea, jsou to prostě jedničky – Silicea je dokonce dvojitá jednička. Zejména pro nás ženy, které od přírody víc řešíme mladistvý vzhled, ji oceníme.

Abych nezapomněla na muže, ti mohou ocenit (neberte si to zle) pozitivní vliv na pocení nohou (páchnoucí).

Dávkování

Obvyklá dávka je 1 tableta 3-6 x denně.

Tablety vložte do úst pod jazyk a nechte pomalu rozpustit.

Nyní je na českém trhu možnost zakoupit v lékárnách registrovaný léčivý přípravek. Pokud jej nemají skladem, rádi vám jej nejpozději do druhého dne objednají.

Pokud tuto novinku neznají, můžete jim napovědět, že název začíná No..

Lído,

děkuji za velmi přínosný e-book, který mi rozšířil obzory. S homeopatiky mám několikaleté úžasné zkušenosti, takže jsem s nadšením přivítala tkáňové soli. Oba e-booky krásně vedou k výběru tkáňové soli přímo na tělo. Každý si může podle nich snadno vybrat tu svou.

Přišla ke mně knížka Schüsslerovy soli.  Musím říct, že pro mě jako pro laika je napsána velice lidsky, prostě tak, že jsem si hned uvědomila, kterou sůl bych měla začít používat.

Je to kniha s velmi zajímavým obsahem – vřele doporučuji…

Nechce se vám učit vše okolo solí? Chcete si raději nechat poradit? Nyní je to snadné…

NOVINKA

Nyní si na mne můžete sáhnout ?. Tabulku s použitím Schüsslerových solí si stáhlo více než 16 000 zájemnců. Těší mne ten obrovský zájem a já se rozhodla tabulku s použitím solí vytisknout. Objednejte si tabulku a automaticky získáte i e-book Schüsslerovy soli – návod k použítí.