Každá z 12 životně důležitých solí hraje významnou roli v našem těle, jednoduše bez žádné z nich neobejdeme a jednou z nich je také Silicea. Možná tuto „sůl“ znáte jako homeopatikum, ale to nevadí. Schüsslerovy soli vyšly z homeopatie a mají k ní velmi blízko, i když to není totéž.

Ať už řešíte imunitu, sklon k hnisání, bolest hlavy, šumění v uších, pocení, křečové žíly, vrásky, kvalitu vlasů nebo nehtů, budete jedenáctku milovat!

11 – Silicea – vlasy, nehty, kůže

Zde se nejedná o sůl, ale o oxid křemičitý, je pro těla naprosto nepostradatelný. Podílí se na tvorbě kůže a sliznic, také nehtů, vlasů a kostí. Křemík je také obsažen v plicích, v lymfatických žlázách, v pojivových tkáních, v kloubní výstelce, v plotýnkách, na povrchu nervových vláken (ovlivňuje propustnost jejich membrán – vodivost) a mozku. Najdeme jej také v krvi, moči a žluči. Dostatek křemíku zabrání hromadění a ukládání odpadních látek a hnisu v tkáních. Někdy se mu říká “kondicionér” vaziva.

Tip pro vás

Křemík je pro naše tělo důležitý a jeho nedostatek se může například na tváři projevit vějířčitými vráskami u očí, povadlou kůží, ale i sklonem k akné.

Tato sůl, podobně jako sůl č. 1 Calcium fluoratum, je sůl pro “krásu”. Možná jste v minulosti užívali jako doplněk stravy křemík, aby byly vaše vlasy krásné a měli jste kvalitní nehty. To stejné platí i pro sůl č. 11 Siliceu.

Velmi užitečná je kombinace soli č. 1 Calcium fluoratum a č. 11 Silicea, jsou to prostě jedničky – Silicea je dokonce dvojitá jednička. Zejména pro nás ženy, které od přírody víc řešíme mladistvý vzhled, ji oceníme.

Abych nezapomněla na muže, ti mohou ocenit (neberte si to zle) pozitivní vliv na pocení nohou (páchnoucí).

Dávkování

Obvyklá dávka je 1 tableta 3-6 x denně.

Tablety vložte do úst pod jazyk a nechte pomalu rozpustit.

MINIKURZ ZDARMA

Máte chuť poznat blíže soli a být ZDRAVĚJŠÍ, MÍT VÍC ENERGIE a být KRÁSNĚJŠÍ?

Jste tomu blíže, než si myslíte 💙.

VÍTE, ŽE ZA KAŽDIČKOU NEMOCÍ SE SKRÝVÁ NEDOSTATEK ŽIVOTNĚ DŮLEŽITÉ SOLI?

 

Připravila jsem pro vás MINIkurz ZDARMA. Nejprve spolu projdeme 5 lekcí, které vám zaberou opravdu pár minut. Dozvíte se odpovědi na otázky:

❓ Víte, proč jsou 1 a 11 na krásu?

❓ Víte, proč je 3 na imunitu?

❓ Víte, proč květinářce chybí 4?

❓ Víte, proč mít doma 3 a 4 u nachlazení?

❓ Víte, proč je 7 šťastná?

 

Všechny lekce jsou přístupné od první chvíle (Jakmile obdržíte přístupy e-mailem.). To ještě není vše. V každé lekci na vás čeká překvapení – 4x DÁREK a 1 SKVĚLÝ TIP.

To stále není vše. Po 5 dnech naše jízda pokračuje e-mailovým kurzem a poznáte další tipy, zajímavosti a soli. 

Skvělá zpráva je, že základních solí je pouze 12! Díky tomu je tato metoda přímo dokonalá i pro laiky:

– soli nemají nežádoucí účinky

– jsou vhodné od narození

– mohou je těhotné i kojící maminky

Pojďte se mnou DO TOHO. Nemáte co ztratit!

error: Content is protected !!