Kalium phosphoricum ~ Homeoporadna

5 – Kalium phosphoricum – nervy a mysl

Tato sůl je obsažená ve všech buňkách a je všeobecně nezbytná. Na její nedostatek jsou citlivé zejména buňky mozku a nervové buňky. Je také důležitá pro červené krvinky (i ostatní krevní buňky) a svalovou tkáň. Nedostatek draslíku se projevuje zejména fyzickou slabostí, vyčerpáním, ale také podrážděním, hněvem, smutkem, sklíčeností, plačtivostí a depresemi. Při jeho nedostatku ve svalových buňkách dochází tukové degeneraci, rozpadu buněk (i krevních buněk). Povzbuzuje sympatikus, regeneruje nervové buňky.

Tip pro vás

Pokud na sobě vnímáte známky otupělosti, psychického i fyzického vyčerpání, trpíte na depresivní stavy a smutky, vyzkoušejte sůl č. 5 Kalium phosphoricum.

Tato sůl má ze všech Schüsslerových solí nejvýraznější vliv na nervy. Je užitečná také u úzkostí, vzteku a hněvu, podrážděnosti, plačtivosti, sklíčenosti a nočních děsů.

Pomůže u poruch paměti a intelektuální vyčerpanosti.

Mnoho z nás v dnešní době “pracuje hlavou”, užívejte ji preventivně. Doporučila bych alespoň jednou do roka využívat jedno balení této soli. Stejné doporučení dám i studentům.

Dávkování

Obvyklá dávka je 1 tableta 3-6 x denně.

Tablety vložte do úst pod jazyk a nechte pomalu rozpustit.

Nyní je na českém trhu možnost zakoupit v lékárnách registrovaný léčivý přípravek. Pokud jej nemají skladem, rádi vám jej nejpozději do druhého dne objednají.

Pokud tuto novinku neznají, můžete jim napovědět, že název začíná No..

Sůl lze také přímo zakoupit zde:

Lído,

děkuji za velmi přínosný e-book, který mi rozšířil obzory. S homeopatiky mám několikaleté úžasné zkušenosti, takže jsem s nadšením přivítala tkáňové soli. Oba e-booky krásně vedou k výběru tkáňové soli přímo na tělo. Každý si může podle nich snadno vybrat tu svou.

Přišla ke mně knížka Schüsslerovy soli.  Musím říct, že pro mě jako pro laika je napsána velice lidsky, prostě tak, že jsem si hned uvědomila, kterou sůl bych měla začít používat.

Je to kniha s velmi zajímavým obsahem – vřele doporučuji…

Nechce se vám učit vše okolo solí? Chcete si raději nechat poradit? Nyní je to snadné…

NOVINKA

Nyní si na mne můžete sáhnout ?. Tabulku s použitím Schüsslerových solí si stáhlo více než 16 000 zájemnců. Těší mne ten obrovský zájem a já se rozhodla tabulku s použitím solí vytisknout. Objednejte si tabulku a automaticky získáte i e-book Schüsslerovy soli – návod k použítí.