Každá z 12 životně důležitých solí hraje významnou roli v našem těle, jednoduše bez žádné z nich neobejdeme a jednou z nich je také Kalium sulfuricum. Možná tuto sůl znáte jako homeopatikum, ale to nevadí. Schüsslerovy soli vyšly z homeopatie a mají k ní velmi blízko, i když to není totéž.

Ať řešíte kašle, dutiny, jaterní potíže, ekzémy, bolesti hlavy nebo záněty (jater, kloubů, spojivek, uší, močových cest…), budete šestku milovat!

6 – Kalium sulfuricum – chronický zánět

Jedná se o sůl, která hraje důležitou roli zejména ve svrchních vrstvách kůže (epidermis) a epitelu (žlutý hlen na mukózních membránách). Je to důležitá sůl, která se podílí na “vnitřním dýchání” – výměně kyslíku mezi krví a buňkami, přenáší kyslík jednak do buňky a také uvnitř buňky. Základní tkáňová sůl pro 3. stadium zánětu. Dá se nazvat buněčným čističem (detoxikuje buňku uvnitř), stimuluje játra a podporuje všechny vylučovací a čistící procesy.

Tip pro vás

Jako každá Schüsslerova sůl, i Kalium sulfuricum se účastní mnoha dějů v těle a pomáhá na spoustu potíží. Kalium sulfuricum se nejvíce používá na třetí stadium zánětu. Možná si pod tím úplně přesně neumíte představit, co to znamená.

Naprostá většina potíží, se kterými se setkáváme, má na pozadí zánět (nachlazení, kašel, ekzém, parodontóza i poranění). Na první stadium (začátek, zarudnutí…) je vhodná sůl č. 3 Ferrum phosphoricum. Na druhou fázi je vhodná sůl č. 4 Kalium chloratum (bílý hlen, otok…), kde se sůl podílí na detoxikaci toxinů.

Třetí fáze (obnovy) je parketou pro sůl č. 6 Kalium phosphoricum. Jsou zde typické hleny (nažloutlé) nebo například loupající se kůže (ekzémy). Možná jste byli nachlazení a jste plní hlenů. Také se někdy stává, že po infekci vnímáte své nohy i ruce jako z olova nebo vnímáte zejména večer stísněnost a nějak se z toho nemůžete dostat. Užívejte v této situaci Schüsslerovu sůl č. 6 Kalium sulfuricum a budete dříve fit.

Dávkování

Obvyklá dávka je 1 tableta 3-6 x denně.

Tablety vložte do úst pod jazyk a nechte pomalu rozpustit.

MINIKURZ ZDARMA

Máte chuť poznat blíže soli a být ZDRAVĚJŠÍ, MÍT VÍC ENERGIE a být KRÁSNĚJŠÍ?

Jste tomu blíže, než si myslíte 💙.

VÍTE, ŽE ZA KAŽDIČKOU NEMOCÍ SE SKRÝVÁ NEDOSTATEK ŽIVOTNĚ DŮLEŽITÉ SOLI?

 

Připravila jsem pro vás MINIkurz ZDARMA. Nejprve spolu projdeme 5 lekcí, které vám zaberou opravdu pár minut. Dozvíte se odpovědi na otázky:

❓ Víte, proč jsou 1 a 11 na krásu?

❓ Víte, proč je 3 na imunitu?

❓ Víte, proč květinářce chybí 4?

❓ Víte, proč mít doma 3 a 4 u nachlazení?

❓ Víte, proč je 7 šťastná?

 

Všechny lekce jsou přístupné od první chvíle (Jakmile obdržíte přístupy e-mailem.). To ještě není vše. V každé lekci na vás čeká překvapení – 4x DÁREK a 1 SKVĚLÝ TIP.

To stále není vše. Po 5 dnech naše jízda pokračuje e-mailovým kurzem a poznáte další tipy, zajímavosti a soli. 

Skvělá zpráva je, že základních solí je pouze 12! Díky tomu je tato metoda přímo dokonalá i pro laiky:

– soli nemají nežádoucí účinky

– jsou vhodné od narození

– mohou je těhotné i kojící maminky

Pojďte se mnou DO TOHO. Nemáte co ztratit!

error: Content is protected !!