Kalium sulfuricum - Schüsslerova sůl č. 6 - Homeoporadna

6 – Kalium sulfuricum – chronický zánět

Jedná se o sůl, která hraje důležitou roli zejména ve svrchních vrstvách kůže (epidermis) a epitelu (žlutý hlen na mukózních membránách). Je to důležitá sůl, která se podílí na “vnitřním dýchání” – výměně kyslíku mezi krví a buňkami, přenáší kyslík jednak do buňky a také uvnitř buňky. Základní tkáňová sůl pro 3. stadium zánětu. Dá se nazvat buněčným čističem (detoxikuje buňku uvnitř), stimuluje játra a podporuje všechny vylučovací a čistící procesy.

Tip pro vás

Jako každá Schüsslerova sůl, i Kalium sulfuricum se účastní mnoha dějů v těle a pomáhá na spoustu potíží. Kalium sulfuricum se nejvíce používá na třetí stadium zánětu. Možná si pod tím úplně přesně neumíte představit, co to znamená.

Naprostá většina potíží, se kterými se setkáváme, má na pozadí zánět (nachlazení, kašel, ekzém, parodontóza i poranění). Na první stadium (začátek, zarudnutí…) je vhodná sůl č. 3 Ferrum phosphoricum. Na druhou fázi je vhodná sůl č. 4 Kalium chloratum (bílý hlen, otok…), kde se sůl podílí na detoxikaci toxinů.

Třetí fáze (obnovy) je parketou pro sůl č. 6 Kalium phosphoricum. Jsou zde typické hleny (nažloutlé) nebo například loupající se kůže (ekzémy). Možná jste byli nachlazení a jste plní hlenů. Také se někdy stává, že po infekci vnímáte své nohy i ruce jako z olova nebo vnímáte zejména večer stísněnost a nějak se z toho nemůžete dostat. Užívejte v této situaci Schüsslerovu sůl č. 6 Kalium sulfuricum a budete dříve fit.

Dávkování

Obvyklá dávka je 1 tableta 3-6 x denně.

Tablety vložte do úst pod jazyk a nechte pomalu rozpustit.

Nyní je na českém trhu možnost zakoupit v lékárnách registrovaný léčivý přípravek. Pokud jej nemají skladem, rádi vám jej nejpozději do druhého dne objednají.

Pokud tuto novinku neznají, můžete jim napovědět, že název začíná No..

Sůl je také možné přímo zakoupit zde:

Lído,

děkuji za velmi přínosný e-book, který mi rozšířil obzory. S homeopatiky mám několikaleté úžasné zkušenosti, takže jsem s nadšením přivítala tkáňové soli. Oba e-booky krásně vedou k výběru tkáňové soli přímo na tělo. Každý si může podle nich snadno vybrat tu svou.

Přišla ke mně knížka Schüsslerovy soli.  Musím říct, že pro mě jako pro laika je napsána velice lidsky, prostě tak, že jsem si hned uvědomila, kterou sůl bych měla začít používat.

Je to kniha s velmi zajímavým obsahem – vřele doporučuji…

Nechce se vám učit vše okolo solí? Chcete si raději nechat poradit? Nyní je to snadné…

NOVINKA

Nyní si na mne můžete sáhnout ?. Tabulku s použitím Schüsslerových solí si stáhlo více než 16 000 zájemnců. Těší mne ten obrovský zájem a já se rozhodla tabulku s použitím solí vytisknout. Objednejte si tabulku a automaticky získáte i e-book Schüsslerovy soli – návod k použítí.