Osvědčený tip, jak zatočit s nachlazením (Schüsslerovy soli)

3 – Ferrum phosphoricum – první pomoc

Důležitost železa pro organismus je všeobecně známa. Je nezbytnou součástí krevního barviva hemoglobinu, železo je přenašeč kyslíku. Tkáně se zánětem mají zvýšenou potřebu kyslíku. Nachází se ve všech buňkách, účastní se mnoha enzymatických procesů. Významně se také podílí na imunitě. Je potřebné při růstu a ve zvýšeném množství také při menstruaci, v těhotenství a při kojení.

Tip pro vás

Většinou máme tuto sůl spojenou s doplněním železa při anemii, ale já mám pro vás tip, jak zvládnout začínající nachlazení. Tato tkáňová sůl hraje důležitou úlohu při obranyschopnosti. Pokud tedy na nás něco leze, ten začátek je začínající zánět (stupeň 1). Buňky zde mají extrémní potřebu kyslíku a železo je jeho přenašečem. Dodáním této soli přivedete do buněk tolik potřebný kyslík.

Nejlepší je rozpustit 6 tablet soli č. 3 v horké vodě a pomalu popíjet po doušcích. Během dne můžete opakovat.

Začínající nachlazení není jediná situace, kdy tento tip můžete využít. Můžete to být každý začínající zánět, tedy například spálení od sluníčka v začátku.

Zatočte s každým nachlazením. Teď víte, jak je to jednoduché.

Dávkování

Obvyklá dávka je 1 tableta 3-6 x denně.

Tablety vložte do úst pod jazyk a nechte pomalu rozpustit.

Nyní je na českém trhu možnost zakoupit v lékárnách registrovaný léčivý přípravek. Pokud jej nemají skladem, rádi vám jej nejpozději do druhého dne objednají.

Pokud tuto novinku neznají, můžete jim napovědět, že název začíná No..

Sůl je také možné zakoupit přímo zde:

Lído,

děkuji za velmi přínosný e-book, který mi rozšířil obzory. S homeopatiky mám několikaleté úžasné zkušenosti, takže jsem s nadšením přivítala tkáňové soli. Oba e-booky krásně vedou k výběru tkáňové soli přímo na tělo. Každý si může podle nich snadno vybrat tu svou.

Přišla ke mně knížka Schüsslerovy soli.  Musím říct, že pro mě jako pro laika je napsána velice lidsky, prostě tak, že jsem si hned uvědomila, kterou sůl bych měla začít používat.

Je to kniha s velmi zajímavým obsahem – vřele doporučuji…

Nechce se vám učit vše okolo solí? Chcete si raději nechat poradit? Nyní je to snadné…

NOVINKA

Nyní si na mne můžete sáhnout ?. Tabulku s použitím Schüsslerových solí si stáhlo více než 16 000 zájemnců. Těší mne ten obrovský zájem a já se rozhodla tabulku s použitím solí vytisknout. Objednejte si tabulku a automaticky získáte i e-book Schüsslerovy soli – návod k použítí.