Každá z 12 životně důležitých solí hraje významnou roli v našem těle, jednoduše bez žádné z nich neobejdeme a jednou z nich je také Ferrum phosphoricum. Možná tuto sůl znáte jako homeopatikum, ale to nevadí. Schüsslerovy soli vyšly z homeopatie a mají k ní velmi blízko, i když to není totéž.

Ať už jste jste vyčerpaní, máte imunitu tzv. “v háji” a točíte se v bludném kruhu opakujících se infekcí, nemůžete se zbavit zánětů, řešíte nedostatek železa, budete trojku milovat!

3 – Ferrum phosphoricum – první pomoc

Důležitost železa pro organismus je všeobecně známa. Je nezbytnou součástí krevního barviva hemoglobinu, železo je přenašeč kyslíku. Tkáně se zánětem mají zvýšenou potřebu kyslíku. Nachází se ve všech buňkách, účastní se mnoha enzymatických procesů. Významně se také podílí na imunitě. Je potřebné při růstu a ve zvýšeném množství také při menstruaci, v těhotenství a při kojení.

Tip pro vás

Většinou máme tuto sůl spojenou s doplněním železa při anemii, ale já mám pro vás tip, jak zvládnout začínající nachlazení. Tato tkáňová sůl hraje důležitou úlohu při obranyschopnosti. Pokud tedy na nás něco leze, ten začátek je začínající zánět (stupeň 1). Buňky zde mají extrémní potřebu kyslíku a železo je jeho přenašečem. Dodáním této soli přivedete do buněk tolik potřebný kyslík.

Nejlepší je rozpustit 6 tablet soli č. 3 v horké vodě a pomalu popíjet po doušcích. Během dne můžete opakovat.

Začínající nachlazení není jediná situace, kdy tento tip můžete využít. Můžete to být každý začínající zánět, tedy například spálení od sluníčka v začátku.

Zatočte s každým nachlazením. Teď víte, jak je to jednoduché.

Dávkování

Obvyklá dávka je 1 tableta 3-6 x denně.

Tablety vložte do úst pod jazyk a nechte pomalu rozpustit.

MINIKURZ ZDARMA

Máte chuť poznat blíže soli a být ZDRAVĚJŠÍ, MÍT VÍC ENERGIE a být KRÁSNĚJŠÍ?

Jste tomu blíže, než si myslíte 💙.

VÍTE, ŽE ZA KAŽDIČKOU NEMOCÍ SE SKRÝVÁ NEDOSTATEK ŽIVOTNĚ DŮLEŽITÉ SOLI?

 

Připravila jsem pro vás MINIkurz ZDARMA. Nejprve spolu projdeme 5 lekcí, které vám zaberou opravdu pár minut. Dozvíte se odpovědi na otázky:

❓ Víte, proč jsou 1 a 11 na krásu?

❓ Víte, proč je 3 na imunitu?

❓ Víte, proč květinářce chybí 4?

❓ Víte, proč mít doma 3 a 4 u nachlazení?

❓ Víte, proč je 7 šťastná?

 

Všechny lekce jsou přístupné od první chvíle (Jakmile obdržíte přístupy e-mailem.). To ještě není vše. V každé lekci na vás čeká překvapení – 4x DÁREK a 1 SKVĚLÝ TIP.

To stále není vše. Po 5 dnech naše jízda pokračuje e-mailovým kurzem a poznáte další tipy, zajímavosti a soli. 

Skvělá zpráva je, že základních solí je pouze 12! Díky tomu je tato metoda přímo dokonalá i pro laiky:

– soli nemají nežádoucí účinky

– jsou vhodné od narození

– mohou je těhotné i kojící maminky

Pojďte se mnou DO TOHO. Nemáte co ztratit!

error: Content is protected !!