Každá z 12 životně důležitých solí hraje významnou roli v našem těle, jednoduše bez žádné z nich neobejdeme a jednou z nich je také Calcium phosphoricum. Možná tuto sůl znáte jako homeopatikum, ale to nevadí. Schüsslerovy soli vyšly z homeopatie a mají k ní velmi blízko, i když to není totéž.

Ať už jste alergici, máte problémy se zuby nebo obecně s kostmi, řešíte krvácivost, stres nebo problémy s pamětí, budete dvojku milovat!

2 – Calcium phosphoricum – kosti a zuby

Jedná se o v těle bohatě zastoupenou sůl. Uplatňuje se při výstavbě tkání, tvoří kostní hmotu – zpevňuje kosti. Tato látka je obsažena ve všech našich buňkách. Ovlivňuje buněčné membrány, podílí se na tvorbě bílkovin. Účastní se krvetvorby, ovlivňuje krevní oběh. Spolupodílí se nejen na novotvorbě, ale také na regeneraci. Posiluje nervus vagus, podporuje tvorbu HCL v žaludku.

Tip č. 1 pro vás

Tato sůl je obsažena ve všech našich buňkách a její nedostatek se může projevovat mnoha potížemi. Vápník máme spojený zejména s kostmi a proto je to sůl první volby u zlomenin a také u osteoporózy. V obou případech je vhodnější kombinace s ještě dalšími dvěma solemi – solí č. 1 Calcium fluoratum a solí č. 7 Magnesium phosphoricum.

Sůl č. 1 Calcium fluoratum

Sůl č. 7 Magnesium phosphoricum

Všechny soli obsahující vápník jsou “pomalé”. Trvá dlouho dobu, než se doplní a projeví se účinek. Užívejte ji minimálně tři měsíce, ale raději půl roku. Je to sůl rekonvalescence – vzpomeňte si na ni po každém onemocnění a zátěži (nachlazení, horečky, porod). Má zajímavý dvojitý účinek – sůl č. 2 Calcium phosphoricum podaná večer uklidňuje mysl a ráno podpoří naši aktivitu.

Tip č. 2 pro vás

Pokud člověk trpí potravinovými intolerancemi s průjmem, pro které nelze nalézt žádnou příčinu, pomyslete na nedostatek fosforečnanu vápenatého.  Podávání Schüsslerovy soli č. 2 zlepšuje metabolismus bílkovin a sliznice se tak stávají odolnějšími a snižuje se jejich dráždivost.

Obvykle je potřeba brát dlouho, často půl roku i déle.

Dávkování

Obvyklá dávka je 1 tableta 3-6 x denně. 

Tablety vložte do úst pod jazyk a nechte pomalu rozpustit.

MINIKURZ ZDARMA

Máte chuť poznat blíže soli a být ZDRAVĚJŠÍ, MÍT VÍC ENERGIE a být KRÁSNĚJŠÍ?

Jste tomu blíže, než si myslíte 💙.

VÍTE, ŽE ZA KAŽDIČKOU NEMOCÍ SE SKRÝVÁ NEDOSTATEK ŽIVOTNĚ DŮLEŽITÉ SOLI?

 

Připravila jsem pro vás MINIkurz ZDARMA. Nejprve spolu projdeme 5 lekcí, které vám zaberou opravdu pár minut. Dozvíte se odpovědi na otázky:

❓ Víte, proč jsou 1 a 11 na krásu?

❓ Víte, proč je 3 na imunitu?

❓ Víte, proč květinářce chybí 4?

❓ Víte, proč mít doma 3 a 4 u nachlazení?

❓ Víte, proč je 7 šťastná?

 

Všechny lekce jsou přístupné od první chvíle (Jakmile obdržíte přístupy e-mailem.). To ještě není vše. V každé lekci na vás čeká překvapení – 4x DÁREK a 1 SKVĚLÝ TIP.

To stále není vše. Po 5 dnech naše jízda pokračuje e-mailovým kurzem a poznáte další tipy, zajímavosti a soli. 

Skvělá zpráva je, že základních solí je pouze 12! Díky tomu je tato metoda přímo dokonalá i pro laiky:

– soli nemají nežádoucí účinky

– jsou vhodné od narození

– mohou je těhotné i kojící maminky

Pojďte se mnou DO TOHO. Nemáte co ztratit!

error: Content is protected !!