Calcium phosphoricum - Schüsslerova sůl č. 2 - kosti a zuby

2 – Calcium phosphoricum – kosti a zuby

Jedná se o v těle bohatě zastoupenou sůl. Uplatňuje se při výstavbě tkání, tvoří kostní hmotu – zpevňuje kosti. Tato látka je obsažena ve všech našich buňkách. Ovlivňuje buněčné membrány, podílí se na tvorbě bílkovin. Účastní se krvetvorby, ovlivňuje krevní oběh. Spolupodílí se nejen na novotvorbě, ale také na regeneraci. Posiluje nervus vagus, podporuje tvorbu HCL v žaludku.

Tip pro vás

Tato sůl je obsažena ve všech našich buňkách a její nedostatek se může projevovat mnoha potížemi. Vápník máme spojený zejména s kostmi a proto je to sůl první volby u zlomenin a také u osteoporózy. V obou případech je vhodnější kombinace s ještě dalšími dvěma solemi – solí č. 1 Calcium fluoratum a solí č. 7 Magnesium phosphoricum.

Sůl č. 1 Calcium fluoratum

Sůl č. 7 Magnesium phosphoricum

Všechny soli obsahující vápník jsou “pomalé”. Trvá dlouho dobu, než se doplní a projeví se účinek. Užívejte ji minimálně tři měsíce, ale raději půl roku.

Je to sůl rekonvalescence – vzpomeňte si na ni po každém onemocnění a zátěži (nachlazení, horečky, porod).

Má zajímavý dvojitý účinek – sůl č. 2 Calcium phosphoricum podaná večer uklidňuje mysl a ráno podpoří naši aktivitu.

Dávkování

Obvyklá dávka je 1 tableta 3-6 x denně. 

Tablety vložte do úst pod jazyk a nechte pomalu rozpustit.

Nyní je na českém trhu možnost zakoupit v lékárnách registrovaný léčivý přípravek. Pokud jej nemají skladem, rádi vám jej nejpozději do druhého dne objednají.

Pokud tuto novinku neznají, můžete jim napovědět, že název začíná No..

Také lze přímo zakoupit zde:

Lído,

děkuji za velmi přínosný e-book, který mi rozšířil obzory. S homeopatiky mám několikaleté úžasné zkušenosti, takže jsem s nadšením přivítala tkáňové soli. Oba e-booky krásně vedou k výběru tkáňové soli přímo na tělo. Každý si může podle nich snadno vybrat tu svou.

Přišla ke mně knížka Schüsslerovy soli.  Musím říct, že pro mě jako pro laika je napsána velice lidsky, prostě tak, že jsem si hned uvědomila, kterou sůl bych měla začít používat.

Je to kniha s velmi zajímavým obsahem – vřele doporučuji…

Nechce se vám učit vše okolo solí? Chcete si raději nechat poradit? Nyní je to snadné…

NOVINKA

Nyní si na mne můžete sáhnout ?. Tabulku s použitím Schüsslerových solí si stáhlo více než 16 000 zájemnců. Těší mne ten obrovský zájem a já se rozhodla tabulku s použitím solí vytisknout. Objednejte si tabulku a automaticky získáte i e-book Schüsslerovy soli – návod k použítí.