Schüsslerova sůl č. 8 Natrium chloratum D 6 - Ludmila Spáčilová

8 – Natrium chloratum – rovnováha tekutin

Už děti znají pohádku Sůl nad zlato. Sůl (natrium chloratum – NaCl) je naprosto nezbytná (esenciální). Na rozdíl od draslíku se sodík nachází zejména v extracelulární tekutině. Dále ji najdeme v kostech a chrupavčitých tkáních, v žaludku a v ledvinách. Sodík je základním regulátorem vodního hospodářství, reguluje osmotický tlak. Podporuje obnovu buněk.

Tip pro vás

Synonymen pro sůl č. 8 Natruim muriatikum (chloratum) je voda (vodní hospodářství). S vodou souvisí i můj tip pro vás, který se týká suchého oka. Za normální situace se v oku vytváří slzná tekutina. Pokud dojde k nerovnováze a my vnímáme v očích písek, můžeme užíváním této soli znovu nastolit rovnováhu.

Problém se “suchým okem” měli dříve zejména starší lidé. Dnes naše častá práce (zábava) na počítačích, ale také topení (suchý vzduch) či naopak klimatizace může způsobit problém i u mladších lidí. Jedním z dalších faktorů jsou i kontaktní čočky.

Můj tip pro vás: užívejte alespoň dva měsíce 3 x denně 2 tablety. Pokud oko zatěžujete dlouhodobě ( klimatizace, kontaktní čočky…), užívejte pak dlouhodobě 3 x denně 1 tabletu.

Dávkování

Obvyklá dávka je 1 tableta 3-6 x denně.

Tablety vložte do úst pod jazyk a nechte pomalu rozpustit.

Nyní je na českém trhu možnost zakoupit v lékárnách registrovaný léčivý přípravek. Pokud jej nemají skladem, rádi vám jej nejpozději do druhého dne objednají.

Pokud tuto novinku neznají, můžete jim napovědět, že název začíná No..

Sůl je možné také přímo zakoupit zde:

Lído,

děkuji za velmi přínosný e-book, který mi rozšířil obzory. S homeopatiky mám několikaleté úžasné zkušenosti, takže jsem s nadšením přivítala tkáňové soli. Oba e-booky krásně vedou k výběru tkáňové soli přímo na tělo. Každý si může podle nich snadno vybrat tu svou.

Přišla ke mně knížka Schüsslerovy soli.  Musím říct, že pro mě jako pro laika je napsána velice lidsky, prostě tak, že jsem si hned uvědomila, kterou sůl bych měla začít používat.

Je to kniha s velmi zajímavým obsahem – vřele doporučuji…

Nechce se vám učit vše okolo solí? Chcete si raději nechat poradit? Nyní je to snadné…

NOVINKA

Nyní si na mne můžete sáhnout ?. Tabulku s použitím Schüsslerových solí si stáhlo více než 16 000 zájemnců. Těší mne ten obrovský zájem a já se rozhodla tabulku s použitím solí vytisknout. Objednejte si tabulku a automaticky získáte i e-book Schüsslerovy soli – návod k použítí.