Každá z 12 životně důležitých solí hraje významnou roli v našem těle, jednoduše bez žádné z nich neobejdeme a jednou z nich je také Natrium chloratum (Natrium muriaticum). Možná tuto sůl znáte jako homeopatikum, ale to nevadí. Schüsslerovy soli vyšly z homeopatie a mají k ní velmi blízko, i když to není totéž.

Ať už řešíte bolest hlavy (očí, zubů, zad…), kašel, revma, kožní potíže, smutek, únavu, zvracení nebo nervozitu, budete osmičku milovat!

8 – Natrium chloratum – rovnováha tekutin

Už děti znají pohádku Sůl nad zlato. Sůl (natrium chloratum – NaCl) je naprosto nezbytná (esenciální). Na rozdíl od draslíku se sodík nachází zejména v extracelulární tekutině. Dále ji najdeme v kostech a chrupavčitých tkáních, v žaludku a v ledvinách. Sodík je základním regulátorem vodního hospodářství, reguluje osmotický tlak. Podporuje obnovu buněk.

Tip pro vás

Synonymen pro sůl č. 8 Natruim muriatikum (chloratum) je voda (vodní hospodářství). S vodou souvisí i můj tip pro vás, který se týká suchého oka. Za normální situace se v oku vytváří slzná tekutina. Pokud dojde k nerovnováze a my vnímáme v očích písek, můžeme užíváním této soli znovu nastolit rovnováhu.

Problém se “suchým okem” měli dříve zejména starší lidé. Dnes naše častá práce (zábava) na počítačích, ale také topení (suchý vzduch) či naopak klimatizace může způsobit problém i u mladších lidí. Jedním z dalších faktorů jsou i kontaktní čočky.

Můj tip pro vás: užívejte alespoň dva měsíce 3 x denně 2 tablety. Pokud oko zatěžujete dlouhodobě ( klimatizace, kontaktní čočky…), užívejte pak dlouhodobě 3 x denně 1 tabletu.

Dávkování

Obvyklá dávka je 1 tableta 3-6 x denně.

Tablety vložte do úst pod jazyk a nechte pomalu rozpustit.

MINIKURZ ZDARMA

Máte chuť poznat blíže soli a být ZDRAVĚJŠÍ, MÍT VÍC ENERGIE a být KRÁSNĚJŠÍ?

Jste tomu blíže, než si myslíte 💙.

VÍTE, ŽE ZA KAŽDIČKOU NEMOCÍ SE SKRÝVÁ NEDOSTATEK ŽIVOTNĚ DŮLEŽITÉ SOLI?

 

Připravila jsem pro vás MINIkurz ZDARMA. Nejprve spolu projdeme 5 lekcí, které vám zaberou opravdu pár minut. Dozvíte se odpovědi na otázky:

❓ Víte, proč jsou 1 a 11 na krásu?

❓ Víte, proč je 3 na imunitu?

❓ Víte, proč květinářce chybí 4?

❓ Víte, proč mít doma 3 a 4 u nachlazení?

❓ Víte, proč je 7 šťastná?

 

Všechny lekce jsou přístupné od první chvíle (Jakmile obdržíte přístupy e-mailem.). To ještě není vše. V každé lekci na vás čeká překvapení – 4x DÁREK a 1 SKVĚLÝ TIP.

To stále není vše. Po 5 dnech naše jízda pokračuje e-mailovým kurzem a poznáte další tipy, zajímavosti a soli. 

Skvělá zpráva je, že základních solí je pouze 12! Díky tomu je tato metoda přímo dokonalá i pro laiky:

– soli nemají nežádoucí účinky

– jsou vhodné od narození

– mohou je těhotné i kojící maminky

Pojďte se mnou DO TOHO. Nemáte co ztratit!

error: Content is protected !!