Schüsslerova sůl č. 10 Natrium sulfuricum - detoxikace

10 – Natrium sulfuricum – detoxikace

Tato sůl je obsažena zejména v tělesných tekutinách a méně v buňkách. Váže na sebe vodu, a proto se používá jako projímadlo. Její hlavní úlohou je odvodňování, pomáhá u otoků. Podílí se na přeměně toxických a odpadních látek na vodné roztoky, aby mohly být následně vyloučeny a nezůstávaly v těle (detoxikace těla). Zahušťuje žluč, posiluje játra (detoxikuje), podporuje vylučování (tlusté střevo, lymfa). Reguluje metabolismus cukru.

Tip pro vás

Sůl č. 10 Natrium sulfuricum vystihuje slovo detoxikace. Slovo detoxikace slyším v poslední době často. To pravděpodobně souvisí se stále větším uvědomováním si, že naše tělo nezvládne úplně vše (nálož nevhodné stravy a chemických látek v potravě nebo například v lécích).

Jak našemu tělu pomoci? Jednou z možností je užívání soli č. 10 Natrium sulfuricum, která nám pomůže posílit játra. Játra jsou naší čističkou a jejich posílením “čistí” lépe. Tato sůl nejen játra posílí, ale je důležitá i v přeměně toxických látek v těle.

Doporučuji dvouměsíční kůru, kterou je nejlepší začít v únoru. Pokud vám v těle tato sůl chybí, můžete ji ovšem doplnit kdykoliv během roku.

Dávkování

Obvyklá dávka je 1 tableta 3-6 x denně.

Tablety vložte do úst pod jazyk a nechte pomalu rozpustit.

Nyní je na českém trhu možnost zakoupit v lékárnách registrovaný léčivý přípravek. Pokud jej nemají skladem, rádi vám jej nejpozději do druhého dne objednají.

Pokud tuto novinku neznají, můžete jim napovědět, že název začíná No..

Lído,

děkuji za velmi přínosný e-book, který mi rozšířil obzory. S homeopatiky mám několikaleté úžasné zkušenosti, takže jsem s nadšením přivítala tkáňové soli. Oba e-booky krásně vedou k výběru tkáňové soli přímo na tělo. Každý si může podle nich snadno vybrat tu svou.

Přišla ke mně knížka Schüsslerovy soli.  Musím říct, že pro mě jako pro laika je napsána velice lidsky, prostě tak, že jsem si hned uvědomila, kterou sůl bych měla začít používat.

Je to kniha s velmi zajímavým obsahem – vřele doporučuji…

Nechce se vám učit vše okolo solí? Chcete si raději nechat poradit? Nyní je to snadné…

NOVINKA

Nyní si na mne můžete sáhnout ?. Tabulku s použitím Schüsslerových solí si stáhlo více než 16 000 zájemnců. Těší mne ten obrovský zájem a já se rozhodla tabulku s použitím solí vytisknout. Objednejte si tabulku a automaticky získáte i e-book Schüsslerovy soli – návod k použítí.