Každá z 12 životně důležitých solí hraje významnou roli v našem těle, jednoduše bez žádné z nich neobejdeme a jednou z nich je také Natrium sulfuricum. Možná tuto sůl znáte jako homeopatikum, ale to nevadí. Schüsslerovy soli vyšly z homeopatie a mají k ní velmi blízko, i když to není totéž.

Ať už řešíte játra, žlučník, nadýmání, otravu, bolesti hlavy, cukrovku, metabolické poruchy nebo žloutenku, budete desítku milovat!

10 – Natrium sulfuricum – detoxikace

Tato sůl je obsažena zejména v tělesných tekutinách a méně v buňkách. Váže na sebe vodu, a proto se používá jako projímadlo. Její hlavní úlohou je odvodňování, pomáhá u otoků. Podílí se na přeměně toxických a odpadních látek na vodné roztoky, aby mohly být následně vyloučeny a nezůstávaly v těle (detoxikace těla). Zahušťuje žluč, posiluje játra (detoxikuje), podporuje vylučování (tlusté střevo, lymfa). Reguluje metabolismus cukru.

Tip pro vás

Sůl č. 10 Natrium sulfuricum vystihuje slovo detoxikace. Slovo detoxikace slyším v poslední době často. To pravděpodobně souvisí se stále větším uvědomováním si, že naše tělo nezvládne úplně vše (nálož nevhodné stravy a chemických látek v potravě nebo například v lécích).

Jak našemu tělu pomoci? Jednou z možností je užívání soli č. 10 Natrium sulfuricum, která nám pomůže posílit játra. Játra jsou naší čističkou a jejich posílením “čistí” lépe. Tato sůl nejen játra posílí, ale je důležitá i v přeměně toxických látek v těle.

Doporučuji dvouměsíční kůru, kterou je nejlepší začít v únoru. Pokud vám v těle tato sůl chybí, můžete ji ovšem doplnit kdykoliv během roku.

Dávkování

Obvyklá dávka je 1 tableta 3-6 x denně.

Tablety vložte do úst pod jazyk a nechte pomalu rozpustit.

MINIKURZ ZDARMA

Máte chuť poznat blíže soli a být ZDRAVĚJŠÍ, MÍT VÍC ENERGIE a být KRÁSNĚJŠÍ?

Jste tomu blíže, než si myslíte 💙.

VÍTE, ŽE ZA KAŽDIČKOU NEMOCÍ SE SKRÝVÁ NEDOSTATEK ŽIVOTNĚ DŮLEŽITÉ SOLI?

 

Připravila jsem pro vás MINIkurz ZDARMA. Nejprve spolu projdeme 5 lekcí, které vám zaberou opravdu pár minut. Dozvíte se odpovědi na otázky:

❓ Víte, proč jsou 1 a 11 na krásu?

❓ Víte, proč je 3 na imunitu?

❓ Víte, proč květinářce chybí 4?

❓ Víte, proč mít doma 3 a 4 u nachlazení?

❓ Víte, proč je 7 šťastná?

 

Všechny lekce jsou přístupné od první chvíle (Jakmile obdržíte přístupy e-mailem.). To ještě není vše. V každé lekci na vás čeká překvapení – 4x DÁREK a 1 SKVĚLÝ TIP.

To stále není vše. Po 5 dnech naše jízda pokračuje e-mailovým kurzem a poznáte další tipy, zajímavosti a soli. 

Skvělá zpráva je, že základních solí je pouze 12! Díky tomu je tato metoda přímo dokonalá i pro laiky:

– soli nemají nežádoucí účinky

– jsou vhodné od narození

– mohou je těhotné i kojící maminky

Pojďte se mnou DO TOHO. Nemáte co ztratit!

error: Content is protected !!