Caůcium sulfuricum - Schüsslerova (tkáňová, biochemická) sůl č. 12

12 – Calcium sulfuricum – čistící procesy

Tato sůl se v těle vyskytuje v játrech, žluči a také ve sliznicích, kůži a vazivu. Podílí se na výstavbě pojiva, kůže a epitelu. Je nezbytná pro integritu a funkčnost pojivových tkání. Podporuje látkovou výměnu – eliminuje následky překyselení (špatná životospráva, stres). Pomáhá čistit hnisavé procesy (zejména chronické). Eliminuje jedy, ovlivňuje krevní srážlivost, posiluje oslabený obranný systém.

Tip pro vás

Sůl č. 12 Calcium sulfuricum je užitečná zejména u hnisavých procesů, které jsou už chronické a mokvavé. Výtok je zde hustý a žlutý. Může se jednat o vředy, mokvající rány, afty, paradentózu… Jsou to situace, kdy je už lepší obrátit se na odborníka.

Tato sůl je nedocenitelná také u mladých lidí s hnisavým akné, kde může udělat zázraky.

Tak jako známe přechodné zhoršení v homeopatii, může se tělo čistit a kůži zhoršit.

V takovém případě vždy sůl na chvíli vysaďte a pak snižte dávkování, ať není zhoršení zbytečně výrazné.

Dávkování

Obvyklá dávka je 1 tableta 3-6 x denně.

Tablety vložte do úst pod jazyk a nechte pomalu rozpustit.

Nyní je na českém trhu možnost zakoupit v lékárnách registrovaný léčivý přípravek. Pokud jej nemají skladem, rádi vám jej nejpozději do druhého dne objednají.

Pokud tuto novinku neznají, můžete jim napovědět, že název začíná No..

Sůl je možné také přímo zakoupit zde:

Lído,

děkuji za velmi přínosný e-book, který mi rozšířil obzory. S homeopatiky mám několikaleté úžasné zkušenosti, takže jsem s nadšením přivítala tkáňové soli. Oba e-booky krásně vedou k výběru tkáňové soli přímo na tělo. Každý si může podle nich snadno vybrat tu svou.

Přišla ke mně knížka Schüsslerovy soli.  Musím říct, že pro mě jako pro laika je napsána velice lidsky, prostě tak, že jsem si hned uvědomila, kterou sůl bych měla začít používat.

Je to kniha s velmi zajímavým obsahem – vřele doporučuji…

Nechce se vám učit vše okolo solí? Chcete si raději nechat poradit? Nyní je to snadné…

NOVINKA

Nyní si na mne můžete sáhnout ?. Tabulku s použitím Schüsslerových solí si stáhlo více než 16 000 zájemnců. Těší mne ten obrovský zájem a já se rozhodla tabulku s použitím solí vytisknout. Objednejte si tabulku a automaticky získáte i e-book Schüsslerovy soli – návod k použítí.